rugpjūčio 07, 2023

Kaip užauginti verslą naudojant Cloud paslaugas: pasaulinių įmonių sėkmės istorijos

Net 25% šoktelėjusios verslo įplaukos ir iki 30% sumažėjusios išlaidos IT reikalams. Skamba pernelyg gerai, tiesa? Tačiau būtent tokia yra įmonių, nusprendusių pasitelkti Cloud paslaugas verslo auginimui ir, žinoma, išlaidų apkarpymui, realybė.

Susipažinkite su Netflix, Duolingo, AECOM ir Capital One sėkmės istorijomis, kurioms pradžią davė laiku pasirinktos Cloud paslaugos.

Netflix sėkmės istorija su AWS – plėtra vietoj žlugimo

Laiku pastebėta proga plėsti savo transliacijos paslaugas visame pasaulyje lėmė, kad dabar įmonės Netflix niekam pristatinėti nereikia. Tačiau tokiai plėtrai būtina lanksti ir iššūkius atliepianti infrastruktūra, galinti „atlaikyti“ duomenų srauto šuolius ir skirtingo turinio perdavimo galimybes.

Netflix pasirinko Amazon Web Services (AWS) ir pasinaudojo jų teikiamomis paslaugomis – taip su Amazon EC2, AWS Lambda ir Amazon S3 buvo sukurta tvirta, visame pasaulyje išsidėsčiusi infrastruktūra. Kitaip tariant, toks metodas leido palankiai paskirstyti išteklius, valdyti duomenų srauto šuolius ir padidinti perdavimo greitį pasinaudojus AWS „edge locations“ privalumu (kuomet spartai didinti pasitelkiami artimiausiai esantys duomenų centrai).

Jei Netflix savo paslaugoms nebūtų pritaikiusi AWS pranašumų, didžiulių investicijų nuosavam duomenų centrų poreikis būtų apribojęs plėtros galimybes bei pakenkęs pačių paslaugų kokybei. Visame pasaulyje išsibarsčiusių filmų ir serialų gerbėjų laimei – Netflix laiku pasirinko AWS.

Situacija atrodo pernelyg pažįstama?
Skaylink specialistai gali sukurti specialiai Jums pritaikytą migracijos į Cloud strategiją ir padėti optimizuoti išteklių paskirstymą.

 

Duolingo sėkmės istorija su Google Cloud – didesnis vartotojų skaičius nebūtinai reiškia didesnes problemas

 Viena populiariausių pasaulyje kalbų mokymosi platformų – Duolingo –  sparčiai išaugus vartotojų skaičiui susidūrė su didėjančiomis infrastruktūros išlaidomis. Įmonei žūtbūt reikėjo ekonomiško sprendimo, kuris leistų optimizuoti išteklių naudojimą ir „atlaikyti“ nuolatinio augimo tempą.

Duolingo migravo į Google Cloud, o plėtrai bei efektyvesniam išteklių valdymui išnaudojo Google Kubernetes Engine (GKE) bei Cloud SQL privalumus. Rezultatas – įmonė pagaliau galėjo mokėti tik už tuos išteklius, kuriuos iš tikro panaudojo. Kartu ženkliai sumažindama veiklai skiriamus kaštus.

Jei ne laiku priimtas sprendimas migruoti į Cloud, Duolingo būtų tekę patirti rimtų finansinių sunkumų bei rinktis tarp paslaugų kokybės ir galimybės plėstis.

Nepavėluokite…
Jei skaitydami Duolingo sėkmės istoriją, atpažinote panašius sunkumus, metas konsultacijai su Skaylink – mes žinome kaip padėti sumažinti išlaidas.

 

AECOM sėkmės istorija su Microsoft – kaip atsikratyti „efektyviai neefektyvaus“ verslo etiketės

Tarptautinė inžinerinių projektų įmonė AECOM norėjo patobulinti bendradarbiavimo ir projektų vadybos reikalus globaliu mastu. Tradiciniai IT sprendimai čia buvo pernelyg lėti ir neefektyvūs, todėl projektai vis labiau vėluodavo, o jiems skiriami kaštai – augo.

AECOM pasirinko Microsoft Azure, o paprastesnei komunikacijai, projektų valdymui ir tinkamam prieigos kontrolės skirtingose geografinėse lokacijose valdymui išnaudojo Azure DevOps ir Azure Active Directory privalumus. Toks pasirinkimas leido pagreitinti projektų parengimą, pagerino bendradarbiavimo kokybę ir bendrai padidino įmonės efektyvumą.

Be Azure paslaugų AECOM ir toliau grumtųsi su neefektyviai veikiančiais procesais, užkertančiais kelią į pasaulinę rinką.

 

Capital One sėkmės istorija saugumo ir atitikties klausimais su AWS Security – kaip nusimesti reguliavimų naštą

Norint atitikti vis griežtėjančius finansų industrijos standartus, vienai didžiausių Amerikos finansinių institucijų – Capital One – reikėjo skubiai padidinti savo saugumo ir atitikties reguliavimams lygį.

Capital One migravo į AWS, o apsaugos lygio didinimui ir atitikties griežtiems reikalavimams gerinimui pasirinko išnaudoti Amazon VPC, AWS Shield ir AWS WAF privalumus. Tokia migracija leido ne tik sustiprinti vidinį įmonės saugumą, bet ir geriau apsaugoti klientų duomenis.

Jei Capital One nebūtų pasirinkę AWS paslaugų, tektų investuoti didžiules lėšas į vietinę saugumo infrastruktūrą ir patiems valdyti galvos skausmą keliančius atitikties reikalavimus.

 

Cloud aplinkoje yra tik vienas kelias – pirmyn į sėkmę

Buvimas Cloud’e užtikrina efektyvumą, saugumą, patikimumą ir patogumą. Jei nesiseka rasti tinkamos arba tiesiog nėra poreikio vidinei IT komandai, apsvarstykite galimybę pasinaudoti valdomų Cloud paslaugų teikėjų paslaugomis. Dirbame su įvairaus dydžio įmonėmis ir kiekvienai jų pasiūlome individualiai pritaikytus planus bei sprendimus.

Daugiau apie valdomas Cloud paslaugas, kurias teikiame.