kovo 16, 2021

Lenovo – darbuotojų motyvacijai ir efektyvumui

Pandemija stipriai išplėtė darbo vietos perimetrą ir pakeitė vadovų prioritetus. Jei prieš metus dominavo nuolatinės investicijos į biuro infrastruktūrą ir aplinką, tai augantys kompiuterinės įrangos ir priedų pardavimai įrodo, kad prioritetas dabar – patogi, technologiškai pažangi, saugi darbo vieta, kurioje darbuotojas išliktų efektyvus ir motyvuotas.

„Mums svarbiausia, kad įranga veiktų stabiliai ir patikimai, o darbo vieta būtų ergonomiška ir patogi“, sako „Tokvila“, didžiausio „Toyota“ centro Lietuvoje, vadovas Gintautas Ignotas.

„Tokvila“ ne vienerius metus renkasi Lenovo sprendimus verslui. Darbo vietose, kuriose reikalingas didesnis darbuotojų mobilumas, naudojami Lenovo ThinkPad nešiojami kompiuteriai. Ten, kur dirbama su didesniais duomenų kiekiais, pasirūpinta kelių monitorių sprendimais, kurie padidina darbuotojo efektyvumą.

Darbą su papildomu monitoriumi visai neseniai išbandė ir lenktynininkas Benediktas Vanagas, kuriam įdomiau vairuoti procesus, ne automobilį.

Pasak Benedikto, kuris naudoja Lenovo ThinkVision T34w-20 modelį, pabandžius darbą su dviem ekranais nebėra kelio atgal.

Lenovo ThinkVision – modernios darbo vietos atributas. QHD rezoliucija pagerino vaizdo kokybę. Įrenginių krovimui, vaizdo ir duomenų perdavimui naudojamas vienas USB-C laidas, atliekantis vadinamąją docking‘o funkciją. Patogiai reguliuojasi ekranų aukštis, pasvirimo kampas, kas maksimaliai pagerina darbo vietos ergonomiką.

„Šita ateitis man patinka“, sako Benediktas Vanagas.


2020m. Lietuvoje buvo parduota 73 tūkst. verslui skirtų nešiojamųjų kompiuterių. Iš jų daugiau nei 31 tūkst. (43%) – būtent Lenovo. Skaylink – absoliutus Lenovo pardavimų (SMB) lyderis Baltijos šalyse.

Geriausi Lenovo pasiūlymai verslui – www.dulkesirprakaitas.lt