rugsėjo 10, 2020

Lenovo ThinkPad AMD modelių pardavimai auga eksponentiškai

Jeigu 2019 metais Lietuvoje parduota apie 3000 vienetų Lenovo ThinkPad AMD modelių, tai šiemet stebime revoliucingą augimą.  

2020-aisiais jau parduota apie 9000 vienetų Lenovo verslui skirtos įrangos su AMD procesoriais, kas sudaro net 36% Baltijos šalių Lenovo verslo produktų rinkos dalies.

Paklaustas, kodėl Lenovo AMD vis populiaresnis Baltijos šalyse, F9 Distribution Baltic atstovas Aivaras Artiškevičius pabrėžia, kad Lenovo verslo klasės Thinkpad modeliai su AMD procesoriais nenusileidžia nei procesoriaus sparta, nei baterijos veikimo laiku, tačiau neretai būna pigesni.

Dar vienas įdomus faktas – Ryzen 3-4300U našumu lenkia net Intel Core i7-10510U. Šiuo metu rinkoje galime stebėti, kaip AMD technologinėje kovoje visiškai eliminuoja konkurentus.

Tai neatsitiko per naktį. AMD išnaudojo partnerystę su pasaulyje lyderiaujančiu lustų gamintojų TSMC ir rinkai šiuo metu siūlo 7 nanometrų procesorius, kas sukuria solidų pranašumą prieš vienintelį realų konkurentą – Intel.

„AMD integruota grafika (Vega 8 arba Vega 10) savo sparta sulyginama su dažnai verslo kompiuteriuose matoma Geoforce MX150 arba Radeon RX640 dedikuota grafika”, sako Ervin Rizgelis, Skaylink pardavimų projektų vadovas.

Pasak jo, Lenovo ThinkPad modelius su AMD procesoriumi dažniausiai renkasi tie klientai, kurie anskčiau visad pirkdavo nešiojamus kompiuterius su atskira, dedikuota grafikos plokšte.

GlassLt patirtis

„Kai rinkoje pasirodė Lenovo ThinkPadAMD modeliai, vertinome juos kaip alternatyvą perkamiemsIntel variantams. Kadangi dėl veiklos specifikos mums būtinas 16 GB RAM, o AMD papildomus 8 GB RAM ir 512 GB SSD pasiūlouž tą pačią kainą, kaip Intel 8Gb/256Gb analogai”, savo patirtimi dalinasi Justas Kumpikevičius, GlassLt IT vadovas.

E serijos Intel variantai visada siūlė verslo klasę ir kokybę itin gera kaina, o AMDsuteikia daugiau vertės už tuos pačius pinigus.

Karščiausi Lenovo AMD pasiūlymai

Daugiau informacijos:

Ervin Rizgelis, Skaylinkpardavimų projektų vadovas

El.p. ervin.rizgelis@bttcloud.com, Tel. +37061514313