birželio 26, 2023

Lietuvių sukurtą BTT Armour sprendimą naudojantis verslas: kibernetinis saugumas įmonėje – ne privilegija, o būtinybė

Verslo atstovų dėmesys kibernetiniam saugumui tolydžiai auga, tačiau gerokai didesniu tempu pasirodo antraštės apie dar vieną kibernetinę ataką, nutekėjusius klientų duomenis ar reikalaujamas milžiniškas išpirkas. Karo metu vykdomos masinės kibernetinės atakos prieš Ukrainos infrastruktūrą – nuo privačių įmonių iki valstybinių tarnybų ar net hidroelektrinės – ir Lietuvoje nutikę automobilių dalinimosi paslaugos, bilietų pardavimo platformos vartotojų duomenų nutekėjimo atvejai verčia įmonių vadovus persvarstyti esamą atsparumą.

Būtent minėto atsparumo vertinimą, reikalingų priemonių įgyvendinimą ir nuolatinę priežiūrą siūlo vienintelis tokio tipo Baltijos šalyse saugumo sprendimas BTT Armour. Tai valdoma saugumo paslauga, leidžianti užtikrinti vartotojų ir jų tapatybės saugą, įrenginių atitiktį ir valdymą, sustiprintą el. pašto apsaugą bei M365 aplikacijų ir jose esančios jautrios informacijos nutekėjimo prevenciją. Kaip teigia BTT Armour sprendimą įsidiegusių įmonių atstovai, saugumo priemonės ypač efektyvios nuotolinio darbo eroje ir leidžia veiksmingai apsisaugoti nuo išorinių grėsmių.

Kokie BTT Armour sprendimai gerina kibernetinę verslo apsaugą? 

Nors efektyviausiu būdu apsisaugoti nuo kenkėjiškų atakų yra įmonėje dirbančiųjų švietimas kibernetinio saugumo klausimais, vien žmogiškajam faktoriui visų apsaugos aspektų nurašyti negalima. Infrastruktūra, naudojamos programos, jose esanti informacija gali ir privalo būti apsaugota – tarptautiniu mastu taikomi aukščiausi infrastruktūros ir duomenų saugumo standartai, apibrėžiami ISO 27001, ISO 27018, SOGP 2020 sertifikatais.

Su šiais sertifikatais koreliuoja „Skaylink“ specialistų teikiamas BTT Armour sprendimas, todėl verslui nereikia papildomai rūpintis ilgos trukmės sertifikavimo procesu. Be to, taip padedama sumažinti GDPR pažeidimų riziką ir užtikrinamas balansą tarp duomenų, saugumo ir darbuotojui draugiškos aplinkos.

Būtent į patogumą klientui orientuotas saugumo sprendimas leidžia padidinti saugumo lygį ir tokiu dažnu atveju, kai darbo ir darbuotojų įpročių įmonėje pakeisti paprasčiausiai neįmanoma. Veiksmingame kibernetinio saugumo priemonių pakete yra informacijos saugumo vertinimas naudojantis Microsoft Secure Score įrankiu, saugumo kontrolės įgyvendinimas, saugos politikų modernizavimas ir grėsmių suvaldymas bei saugumo priežiūra ir ataskaitų teikimas.

BTT Armour taip pat siūlo du, skirtingo pobūdžio ir aktualumo paslaugos lygius. Jei el. pašto valdymą, vartotojų ir jų tapatybių administravimą, failų saugyklų ir dokumentų bendrinimo saugą norite perleisti išorės kompanijai – rekomenduojamas Basic paslaugos lygis. Jei aktualesnis pačioje įmonėje esantis daugiasluoksnis saugumo modelis, apimantis vartotojų ir jų tapatybės saugą, įrenginių atitiktį ir valdymą, sustiprintą el. pašto apsaugą, užtikrinantis aplikacijų ir jose esančios jautrios informacijos prevenciją, įskaitant ir visas BTT Armour Basic funkcijas – verta rinktis BTT Armour Premium.

BTT Armour sprendimą pasirinkusios NT įmonių grupės „Newsec“ komentaras:

„Newsec“ yra nekilnojamojo turto įmonių grupė, vienijanti septynias rinkas Skandinavijos ir Baltijos šalyse, kur teikiame išskirtines skaitmenizuotas paslaugas, tokias kaip automatizuoti nekilnojamo turto aukcionai bei pilnai skaitmenizuotas gyvenamojo nekilnojamojo turto valdymas. Tai paslaugos, kurios paremtos „Newsec“ įmonių viduje sukurtais skaitmenizuotais produktais, leidžiančios išlikti rinkos lyderiais NT segmente.

BTT Armour  prisidėjo prie organizacijos saugumo architektūros peržiūros kaip dalis visų sprendimų, padėjusių „Newsec“ įmonėms tapti labiau atsparioms ir pasiruošusioms šiuolaikinėms informacinio pasaulio grėsmėms. Labiausiai jaučiama įdiegto sprendimo įtaka – tai gebėjimas valdyti saugumo politikas, kurias esame nusimatę įmonės vidinėse tvarkose ir pastoviai tobulinti kibernetinį saugumą. Turint omenyje, kad Newsec įmonėse yra taikomas hibridinis nuotolinio darbo modelis išskirčiau saugumo kontrolės sprendimus ir jų politikų valdymą BTT Armour pagalba, kurie padeda užtikrinti nuotolinio darbo saugumą. Kitas šios paslaugos privalumas – tai pastovus ir nuolatinis informacijos saugumo vertinimas, kuris ne tik leidžia nustatyti tobulintinas vietas, tačiau tuo pačiu ir įgalina diegiant naujus saugumo sprendimus“

– „Newsec“ CIO Martynas Pranaitis

Šį saugumo sprendimą „Newsec“ atstovas rekomenduoja ne tik NT veikla užsiimančioms įmonėms, bet ir kiekvienam verslui, norinčiam pagerinti savo saugumą išnaudojant tuos įrankius, kuriuos suteikia Microsoft365. BTT Armour leidžia reikšmingai pagerinti savo organizacijos kibernetinį atsparumą išorės ir vidaus įtakoms, tuo pačiu pastoviai matuojant ir gerinant savo organizacijos saugumo lygį.

Svarstote apie didesnį įmonės atsparumą kibernetinėms grėsmėms? Skaylink pasiruošę suteikti visą informaciją apie saugumo sprendimus, skirtus tiek mažoms ir vidutinėms, tiek didelėms įmonėms.

Turite klausimų apie BTT Armour sprendimą? Drąsiai kreipkitės:

gaudre.zaboriene@skaylink.lt . Visa informacija – www.bttarmour.lt