spalio 05, 2020

Migracija į Microsoft Azure: praktiniai patarimai verslui

Cloud paslaugų ekspertas Dominykas Palšis ir Cloud divizijos vadovas Vytenis Sakalas „ALSO Lietuva“ surengtame nuotoliniame seminare kalbėjo apie migracijos į Microsoft Azure specifiką verslui.

Seminaro metu aptarta, kada ir kodėl verta migruoti į Azure, kokios galimos migracijos strategijos ir scenarijai, kokie galimi našumo rodikliai (KPI) ir kaip juos pasirinkti, kodėl reikia valdomų paslaugų tiekėjo ir kokius tikslus jam kelti.

Dauguma seminaro dalyvių įvardino, kad šiuo metu infrastruktūrą valdo patys, mano turintys pakankamai kompetencijos ir išorinius ekspertus samdosi tik iškilus problemoms. Dominyko ir Vytenio atskleistas valdomų Cloud paslaugų spektras šiomis nuostatomis privertė suabejoti ne vieną dalyvį.

„Nuoširdžiai dėkojame už seminarą. Buvo labai įdomu sužinoti migracijos į Cloud praktinę specifiką ir susipažinti su Microsoft Azure galimybėmis. Suprantu, kad netrukus kreipsimės į Jus prašydami padėti su migracijos strategija ir jos įgyvendinimu. Ačiū dar kartą“, po seminaro rašė vienas dalyvis.

Primename, kad BTT Cloud teikia aukščiausios kokybės, kvalifikuotas ir sertifikuotas valdomas Cloud, DevOps paslaugas verslui.

Seminaro įrašas – Jūsų dėmesiui.