balandžio 07, 2021

Naujieji Lenovo Workstation: galia, supakuota patraukliai

Verslo klasės Workstation rinkoje dar vis asocijuojasi su dinozaurais: stacionariais ir tik todėl galingais kompiuterių modeliais. Tai mitas, kurį pabandė sugriauti, o tiksliau, su miltais sumalė Skaylink pardavimo projektų vadovas Ervin Rizgelis ir technologijų apžvalgininkas Dovydas Rimeisis, pristatantys galingiausių Lenovo Workstation klasės modelių apžvalgą.

„Kukliai pasakysiu, mes šiek tiek suprantame, ko reikia verslui, žinome mitus, sklandančius rinkoje, todėl realiomis sąlygomis testuodami ThinkBook 15P, ThinkPad P15v, ThinPad P15 ir ThinkPad P1, kreipėme dėmesį esmines detales: kodėl vienas Core i7 procesorius, kitą, tos pačios kartos i7-tuką gali lenkti kartais? Kokie Quadro pranašumai prieš Geforce? Kokie realūs Lenovo Performance Tuner ir Ultra Performace Mode programinės įrangos privalumai?”, svarbiausius apžvalgos akcentus pabrėžia E. Rizgelis.

Apžvalgininkų dėmesio centre – 15 colių Workstation klasės nešiojamieji ThinkBook ir ThinkPad klasės modeliai, skirti efektyviam darbui be jokių trikdžių.

Aukštos klasės nešiojamas kompiuteris verslui išsisikiria aukštesniais gamybos kokybės standartais, Windows Pro operacine sistema, vos kelias dienas trunkančiu garantiniu aptarnavimu, matine IPS matrica. Integruotas privatumo filtras, LTE adapteris, garantija darbo vietoje – reikalavimai, kuriuos nešiojamiems kelia organizacijos, žinančios, kaip brangiai kainuoja jų vidinė informacija ir darbuotojo nedarbo valanda.

Šioje apžvalgoje naudingos informacijos ras tiek bazines žinias turintys vartotojai, tiek ilgamečiai rinkos profesionalai.

Jei norite greitai ir patogiai išsirinkti naują Workstation, pagal savo darbo specifiką, greitos Dovydo ir Ervino įžvalgos apie modelių tikslines auditorijas:

– Esate kūrybinių industrijų atstovas, kuriam įprasta neužsibūti biure ir reikia stilingo darbo įrankio šalia? Jūsų darbas – video ir foto redagavimas, animacija, grafinis dizainas? Geriausias pasirinkimas ThinkBook 15P.

– Dirbate su vidutiniais 3D modeliais, patyrėte Docking ir Quadro vertes bei jos aktualios? Programuojate ar esate duomenų analitikas? Pageidaujate 15 colių Think serijos modelio, su H serijos procesoriumi bei integruota grafika? Jūsų pasirinkimas – ThinkPad P15v.

– Jūsų darbo specifika – itin stambūs projektai: ar tai būtų medicina, ar gamtiniai resursai, ar virtuali realybė? Jūs gerai suprantante, kad analogiškos stacionaraus kompiuterio spartos utrabook korpuse nereikėtų tikėtis? Tuomet ThinkPad P15 ir P17 modeliai – racionalus ir teisingas pasirinkiams.

– Nuolat keliaujate, tačiau reikia galios, kaip kad P15 atveju? Suprantate, kad 1kg svorio skirtumas pateisina 10-20% mažesnę spartą ir Jums tas tinka? Tuomet rekomenduojame Jums ThinkPad P1.

Skaylink – Lenovo pardavimų lyderis Baltijos šalyse (SMB). Esame vieninteliai lietuviai, turintys „Lenovo Workstation Expert“ kvalifikaciją.

Geriausius LENOVO pasiūlymus verslui rasite dedikuotuose Workstation ir Lenovo X1 Carbon puslapiuose.

Taip pat žiūrėkite – Lenovo P620 apžvalga.