spalio 30, 2020

Netikėtas dviejų ekranų fenomenas

Pirmoji klastingojo viruso banga parodė, kad dirbti iš namų galima ir net labai efektyviai. Sėkmės istorijomis apie geresnius antrojo ketvirčio rezultatus besidalinantys vadovai kaip esminį faktorių įvardija nuolatinį kontaktą su darbuotojais ir techninę darbo vietos pusę.

Taigi, ką daryti, kad darbuotojai namuose iš tiesų būtų efektyvesni, nepaisant papildomų, neįprastų dirgiklių. Jeigu norime, kad žmogus būtų produktyvus ir kurtų vertę, sukurkime tam sąlygas.

Jutos universitete atliktas monitorių įtakos produktyvumui tyrimas (angl. Monitor Size And Aspect Productivity Research), parodė, jog dviejų ekranų darbo vietoje dirbant su tekstiniais dokumentais (Word) našumas padidėja iki 44%, su skaitinio (Excel) tipo dokumentais – net iki 29%.

Kitaip tariant, jei nešiojamo kompiuterio ekraną paliekame paštui ir kitai pasyviai informacijai, o monitoriuje dirbame su pagrindiniais dokumentais, galime būtų produktyvesni.

Su naujos kartos UBC-C (angl. type-c) tipo monitoriais galite pamiršti laidų krūvas, nebelieka vadinamojo „docking station“. Viskam naudojamas USB-C laidas, kuris perduoda vaizdą, duomenis, krauna kompiuterį ir atlieka visas kitas „dockingo“ funkcijas. Monitorių suderinamumas yra universalus – palaikomi tiek Lenovo, tiek kitų gamintojų USB-C nešiojami įrenginiai.

Naujausi Lenovo monitoriai turi keturias USB jungtis, kas leidžia susijungti visą periferiją: ar tai būtų ausinės darbo vietoje, ar pelės, klaviatūros adapteris.

Svarbu žinoti, kad Lenovo monitoriai turi papildomas HDMI ir DP jungtis, kurios leidžia juos naudoti su senesnių modelių nešiojamais ar stacionariais kompiuteriais. Jei darbo vietoje naudojate daugiau nei vieną monitorių, naujieji Lenovo monitoriai suteikia galimybę Daisy Chain būdu sujungti iki keturių ekranų.

USB-C monitorių pasiūlymai

Naujojo aukso viduriuko, 27 colių įstrižainės ThinkVision P27h-10 QHD rezoliucija yra dvigubai didesnė už standartinę FHD . Dvigubai daugiau taškų leidžia žymiai daugiau informacijos ekrane vienu metu be kokybės nuostolių.

Jei mėgstate dirbti dviem tradiciniais monitoriais vienas šalia kito, nes tenka lyginti dokumentus tarpusavyje, lenktas ultra wide 34 colių ThinkVision T34w-20 leis dirbti dar patogiau.

Pasiūlymai galioja tik juridiniams asmenims.

Daugiau informacijos suteiks Ervin Rizgelis, Skaylink pardavimų projektų vadovas.
Tel. +370 615 14313, el. p. ervin.rizgelis@bttcloud.com

Daugiau apie USB-C monitorius