kovo 28, 2023

„Nordcurrent“: populiariausių žaidimų kūrėjai renkasi ThinkBook 16P!

Didžiausia Lietuvoje žaidimų kūrimo ir paleidimo į rinką įmonė „Nordcurrent“ per du dešimtmečius veiklos pasauliui jau spėjo pristatyti daugiau nei 50 įvairaus tipo žaidimų mobiliems telefonams, PC ir planšetiniams kompiuteriams. Tarp kurių – daugiau nei 15 mln. nuolatinių žaidėjų turintis „Cooking Fever“.

Savo veiklą pradėję nuo žaidimų kūrimo konsolėms bei PC, vėliau „Nordcurrent“ ėmėsi misijos padėti mažesniems kūrėjams paleisti savo žaidimus į rinką, užsiimti jų sklaida ir finansavimu. Tiek kūrimo, tiek testavimo procesas reikalauja tam tikrų parametrų, todėl tokio galingo kalibro žaidimų įmonei kaip „Nordcurrent“ reikėjo atrasti geriausius kompiuterinės technikos sprendimus.

„Kuomet savo veiklą išplėtėme iki mažesnių kūrėjų žaidimų sklaidos, pradėjome žvalgytis įrangos, leidžiančios tuos žaidimus tinkamai įvertinti. Supratome, kad turimų mažų stacionarių kompiuterių tokiai užduočiai tiesiog nepakanka, nes testuojame ne tik paprastesnius 2D, bet ir ypač sudėtingus, didelius 3D žaidimus, kuriems reikalinga galinga vaizdo plokštė. Čia nėra vietos „lag’ui“, FPS „drop’ams“ ir panašioms problemoms. Rūpesčiais pasidalinome su savo IT vadovu ir dabar džiaugiamės Lenovo ThinkBook serijos „šešioliktukais“, su tikrai galinga vaizdo plokšte. Jeigu testuojamas žaidimas einasi sunkiai, jau suprantame, kad tai – pačio žaidimo optimizacijos problema, mat su ThinkBook 16P viskas turi veikti puikiai ir be jokių vaizdinių nesklandumų“, – įrangos atnaujinimu džiaugiasi „Nordcurrent“ žaidimų dizaineris Ernestas Bogdanov.

Kodėl nuspręsta rinktis būtent ThinkBook 16P? Pirmiausia – AMD Ryzen 7 H procesorius, pastaraisiais metais gerokai pranokęs Intel. „Kuriant žaidimus procesoriaus greitis yra labai svarbus ir AMD čia tikrai nustebino. Jeigu ankstesnės kartos dar turėjo savų niuansų, tai šios rodo išskirtinį veikimą. Kadangi apsukų nemažiname, svarbu ir aušinimas. ThinkBook 16P šiuo klausimu taip pat visiškai pateisino mūsų lūkesčius ir komandai leidžia darbuotis pilnu pajėgumu“, – apie sprendimą rinktis Lenovo pasakoja „Nordcurrent“ IT vadovas Andrej Cybulskij.

Kitas žaidimų kūrimo industrijoje svarbus rodiklis, be kurio sunku įsivaizduoti „Nordcurrent“ veiklą – tinkamas ekranas ir jo specifikacijos. Čia Ernestas išskiria pagrindinį argumentą, kodėl jam taip patinka „šešioliktuke“ esanti šviesi, 2560×1440 „Quad HD” rezoliucijos 100% sRGB gamykloje sukalibruota matrica:

„Man ir mano komandos dizaineriams dažnai tenka įvertinti dailininkų darbą, todėl labai svarbu matyti ryškias ir aiškias spalvas, kaip jos vėliau atrodys mobiliuosiuose įrenginiuose. Tokia matrica padeda visiems „susikalbėti“, kad nebūtų kažkokio kitokio tono ar atspalvio. Aišku, dar svarbu 4K raiška, rezoliucija ir FPS reikalai, čia ThinkBook taip pat džiugina.“

Geriausia įranga apsirūpinta, pajėgumai nemažėja, o ir reikalui esant žaidimų kūrėjams reikalingus parametrus bus nesudėtinga dar praplėsti:

„Kaip ir visa IT rinka, mūsų projektų dydis taip pat auga. „Nordcurrent“ svarbus tvarumo klausimas, todėl situacijos, kuomet kompiuterį tenka išmesti dėl vienos detalės, pavyzdžiui sugedusio SSD disko – ne mums. Lenovo duoda galimybę pakeisti SSD, padidinti operatyvinę atmintį, „upgrade’inti“ ir atnaujinti kompiuterius, kiek tik reikia.  Esam labai patenkinti „Skaylink“ profesionalų patarimais ir jų paruoštomis konfigūracijomis, atitinkančiomis skirtingų darbuotojų poreikius“, – galimybėmis, kaip Lenovo įranga džiaugtis ne vienerius metus dalinasi žaidimų įmonės IT vadovas Andrej Cybulskij.

 

„Skaylink“ yra Lenovo pardavimų lyderis verslui Baltijos šalyse, galintis pasiūlyti išskirtines sąlygas Jūsų įmonei. Mumis ir mūsų teikiamais Lenovo įrangos sprendimais pasitiki tokie industrijos lyderiai kaip „TeleSoftas“, „Staticus“, „NanoAvionics“, „SBA“ ir daugelis kitų.

Susisiekite ir mūsų specialistai padės atrasti geriausius kompiuterinės įrangos sprendimus Jūsų įmonei!
Ervin Rizgelis
Pardavimų projektų vadovas
+370 6 15 14 313
ervin.rizgelis@skaylink.lt