gegužės 08, 2020

Rokas Muraška: jie žino, ką daro

Inovatyvi finansinių technologijų bendrovė Paystrax visai neseniai savo veiklą pradėjo Lietuvoje. Įmonė verslui visoje Europoje teikia elektroninių atsiskaitymų paslaugas.

Pradedant veiklą buvo nuspręsta visą IT ūkio priežiūrą patikėti profesionalams.

„Atranką darėme iš Lietuvoje gerai žinomų ir užsirekomendavusių IT priežiūros paslaugas teikiančių bendrovių. Ieškojome partnerio, kuris ne tik vykdytų mūsų iškeltas užduotis, tačiau ir pats imtųsi iniciatyvos gerinant mūsų esamą IT infrastruktūrą tiek iš IT saugumo perspektyvos, tiek atsižvelgiant į veiklos užtikrinimą“, sako Rokas Muraška, Paystrax Saugumo vadovas.

Pasak jo, mokėjimų bendrovė Paystrax ieškojo partnerio, kuris turėtų patirties teikiant kompleksines IT paslaugas, gerą vardą rinkoje, geras rekomendacijas iš kitų savo klientų, profesionalius, savo darbą išmanančius specialistus, kuriems būtų galima patikėti visą savo IT ūkį. Paystra ieškojo technologijų partnerio, kuris suteiktų galimybę daugiau laiko ir pastangų skirti pagrindinei įmonės veiklai užtikrinti ir prisidėtų prie tos veiklos užtikrinimo.

„Tiek man, tiek įmonės savininkams labai didelį įspūdį padarė, kaip greitai BTT Group komanda sureagavo į mūsų užklausą dėl IT priežiūros paslaugų, kurią, beje, pateikėme bendruoju BTT Group elektroniniu paštu. Per kelias dienas gavome labai išsamų IT infrastruktūros diegimo darbų grafiką, ne tik su mūsų reikalavimų įgyvendinimų, tačiau ir išsamiomis rekomendacijomis, ką dar galima būtų pasigerinti, ir kas svarbiausia jau pradėję bendradarbiavimą pamatėme, kad BTT Group laikosi žodžio, infrastruktūros diegimas buvo padarytas gerokai greičiau, nei mes įsivaizdavome“, apie partnerystės startą pasakoja Rokas Muraška.

Dabar visą Paystrax IT infrastruktūrą prižiūri Skaylink, ir įmonė nebesusiduria su situacijomis, kai kažkas neveikia, o priežastys neiaškios. „Viskas aišku ir paprasta, o svarbiausia – viskas tinkamai veikia“, sako R. Muraška.

Rokas džiaugiasi: netgi ir šiandien, kai dauguma kompanijų dirba nuotoliniu būdų, mes nesusiduriame su problemomis, kai negalime atlikti savo veiklos, nes kaip sakoma „kažkas IT vėl neveikia“, to tiesiog išvengėme, nes perdavėme tikrai svarbią sritį partneriui, kuriuo pilnai pasitikime ir kuris žino, ką daro.