lapkričio 03, 2020

Skaylink AWS Select partneriu: dar daugiau vertės klientams

„Nors su AWS sprendimais verslui dirbame kurį laiką, rinkoje esame labai vertinami ir pripažinti DevOps paslaugų tiekėjai, įgyvendinę ne vieną sudėtingą klientų migraciją į debesį, pagaliau susitvarkėme formalumus ir tapome AWS „Select“ partneriu Lietuvoje ir Baltijos šalyse“, sako Cloud divizijos vadovas Vytenis Sakalas.

Pasak jo, aukštesnio lygio AWS „Select“ partnerystė atveria galimybes klientams pasiūlyti papildomų paslaugų ir co-finansavimo sprendimų.

AWS „Select“ partneris yra praktiškai įrodęs savo kompetenciją per konkrečius migracijų ar AWS paslaugų įgyvendinimo atvejus. Siekiant vadinamosios „Select“ partnerystės reikalingi ne tik techniniai specialistų sertifikatai, bet ir vertinami tiesioginiai klientų atsiliepimai.

Kelias į oficialią partnerystę prasideda nuo ekspertinės patirties įrodymų. Skaylink DevOps komanda išsilaikė „AWS Certified Solutions Architect“ sertifikatus.

Specializuotas kompetencijas turėjo įgyti ir pardavimų komanda. Čia reikėjo įsigilinti į AWS paslaugas, jų vertę, specifiką verslo, išmokti teisingai skaičiuoti „Total Cost O Ownership“ ir pan. Žinias įrodo išlaikyti egzaminai.

Trečiasis žingsnis – praktinės patirties pagrindimas. Turėjome pasaulinei Cloud paslaugų milžinei įrodyti, kad turime realių klientų ir projektų, bei solidžią patirtį migruojant bei valdant klientų AWS infrastruktūros bei platformines paslaugas.

Finišo tiesiojoje mūsų patikimumą ir praktinę patirtį turėjo oficialiai paliudyti klientai, kurie naudojasi AWS paslaugomis, bei oficiali, viešai skelbiama migracijos į AWS istorija.

Tapę oficialiais AWS „Select“ partneriais gavome prieigą prie platesnio spektro AWS techninių ir kompetencijos resursų, mums prieinama tiesioginė AWS techninės ir pardavimų komandos pagalba, todėl esame pasiruošę priimti dar didesnius iššūkius ir įgyvendinti bendrąsias regiono praktikas viršijančius projektus.

Didžiausia šios partnerystės vertė klientams –  geriausiomis praktikomis grįsti AWS sprendimai palankesnėmis sąlygomis ir lankstesnėmis apmokėjimo už paslaugas galimybės.

„Jei nepatinka mokėti už AWS resursus kreditine įmonės kortele, užsakykite AWS paslaugas per oficialų partnerį Skaylink ir mokėkite pavedimais, pagal pateiktas sąskaitas-faktūras. Tai ypač aktualu verslui“, sako V. Sakalas.

Be to, klientai gali būti užtikrinti, jog Skaylink turi būtent AWS patikrintas ir patikrintas kompetencijas, todėl atsakys už kokybę. Juolab, jei prireiktų spręsti itin sudėtingus arba vienetinius klausimus, visada yra galimybė tiesiogiai pasitelkti geriausius specialistus iš paties AWS.

Kadangi savo specialistų komandą nuolat plečiame ne tik horizontaliai (žmonių skaičius), bet ir vertikaliai (gilesnės, specifinės kompetencijos), artimiausiu metu klientams pasiūlysime daugiau supakuotų AWS ir DevOps sprendimų, papildomų migracijos galimybių bei nuolaidų migracijoms, bei pilotinių projektų.‍

Norite sužinoti daugiau apie Cloud paslaugas ir AWS galimybes? Netenkina esamų sistemų našumas? Drąsiai kreipkitės!

Vytenis Sakalas, Cloud divizijos vadovas
Tel. 868145007 El.p. vytenis.sakalas@bttcloud.com

Kodėl verta dirbti su oficialiu AWS partneriu?