sausio 01, 2024

Skaylink ir Benediktas Vanagas žengia į ketvirtąjį Dakarą

Valdomų Cloud, DevOps ir IT paslaugų tiekėjas „Skaylink“ ir Benediktas Vanagas bei jo vadovaujama „Toyota Gazoo Racing Baltics“ pratęsė bendradarbiavimo sutartį ir drauge žengia jau į ketvirtąjį lenktynių sezoną, kurio ryškiausias etapas, žinoma, Dakaras.

„Dakaras Lietuvoje fenomenaliai populiarus. Per iššūkius, technologinius, vadybos, inovacijų sprendimus stipriai lengviau verslui pasakoti apie tikrai sudėtingas, kompleksines CloudOps paslaugas. Todėl mums pakeliui su Benediktui ir iš šios partnerystės laimi visi“, sako „Skaylink Lietuva“ vadovas Donatas Zaveckas.

Pasak jo, atnaujintame skaylink.lt puslapyje visa Cloud paslaugų pristatymo koncepcija įkvėpta Dakaro, lenktynių, startų, finišų.

„Valdomų Cloud paslaugų klientai arba tik pradeda savo kelionę moderniuose virtualiuose serveriuose ir jų sistemas ar infrastruktūrą reikia migruoti į Cloud, arba jau yra Cloud ir tuomet juos reikia naviguoti: padėti optimizuoti resursus, tvarkyti sistemų architektūrą, kad jos veiktų greičiau ir pan. Mes visi valdome bolidus, tik jų galingumas, paskirtis ir kalibrai skiriasi“, sako D.Zaveckas.

„Skaylink Lietuva“ verslo segmentui žinomas kaip Lenovo verslui skirtos technikos lyderis Baltijos šalyse. Per tris metus technikos pardavimai išaugo solidžiai: nuo 1,5 mln. iki 4,5 mln.  EUR.

Tuo metu, kai rinkoje visi stebėjo ženklų pardavimų kritimą, Skaylink išlaikė savo tempą įrangos pardavimų srityje, įskaitant Lenovo, kaip gamintoją.

Tokios sėkmės dedamosios yra kelios: kokybiškas technikų darbas, kompetencija siūlant kliento poreikius atliepiančius įrenginius ir sprendimus, aptarnavimas, įrangos rezervai sandėlyje, ir partnerystė su Benediktu Vanagu, kuri stipriai padidino Skaylink, kaip patikimo technologijų partnerio žinomumą.

Pasak Donato Zavecko, pagrindinis tikslas šiemet yra ir toliau verslui komunikuoti apie valdomų IT, Cloud, DevOps paslaugų galimybes ir vertę, kai smulkaus ir vidutinio dydžio įmonės, pasirinkdamos gerą technologijų partnerį gali koncentruotis į savo tiesioginius tikslus, turėti kokybiškai valdomą ir saugią technologijų infrastruktūrą.

Skaylink – patikimas technologijų partneris, kvalifikuotas Gartner analitikų.