vasario 07, 2023

Skaylink.lt – technologijų namai verslui!

2021 m. rugpjūtį UAB „BTT Group“ tapo Skaylink šeimos dalimi. Valdomas Cloud, DevOps ir IT paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, Baltijos ir Šiaurės regionuose, tačiau drauge su daugiau nei su 700 kvalifikuotų ir sertifikuotų ekspertų komanda pirmaujame ir Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos (DACH) rinkoje, o klientų portfelyje – garsiausi pasaulyje prekės ženklai.

„Kaip ir kiekvieno verslo susijungimo atveju, taip ir mes nebuvome išimtimi. Reikėjo laiko sinchronizuoti operacijas, suderinti darbo principus, kad grupėje vieni kitiems būtume naudingi ir efektyvūs, tačiau šiandien esu patenkintas. Lietuviškoji Skaylink gerina savo paslaugų kokybę klientams čia, Lietuvoje, o dalis komandos tvarkosi su tarptautiniais iššūkiais. Visi turi galimybę tobulėti“, sako Skaylink Lietuva vadovas ir Skaylink grupės akcininkas Donatas Zaveckas.

Lietuvoje BTT Group daugiau nei dešimtmetį buvo atpažįstama kaip prekės ženklo BTT Cloud valdytoja. Prie naujojo prekės ženklo nuo 2021-ųjų klientai buvo pratinami palengva:
I etape – BTT Cloud – part of Skaylink;
II etape – Skaylink – former BTT Cloud;
III etape – tiesiog „Skaylink“.

Prekės ženklo įvedimo finiše – nauji technologijų namai verslui www.skaylink.lt.

„Naujasis Skaylink interneto tinklapis – ne tik informacija apie produktus ir paslaugas, bet tam tikras modernių paslaugų gidas vartotojui“, sako vienas puslapio koncepcijos autorių, Skaylink pardavimų vadovas Vytenis Sakalas.

Stengtasi identifikuoti vartotojus pagal jų interesų lauką. Jei jie domisi Cloud paslaugomis, tačiau dar nėra priėmę sprendimo dėl migracijos, yra vienas vartotojo kelio scenarijus, jei Klientas jau Cloud ir jam reikalingi optimizavimo ar tolesnio vystymo sprendimai – kitas. Atitinkamai DevOps ir IT paslaugos turi savo scenarijus klientams pagal interesus ir tikslus.

Mažiau į technologijas įsigilinę vadovai lengvai susigaudys, kokių paslaugų jiems reikia ir kokių rezultatų galima pasiekti Skaylink teikiamų paslaugų pagalba, nes turinys detaliai sinchronizuotas su teikiamų paslaugų portfeliu.

Tuo tarpu, technologijų profesionalai čia ras moderniausias gerąsias praktikas ir žinoma, su Skaylink DevOps ir Cloud-Ops komandomis tas praktikas galės pritaikyti savo verslo sėkmei.

Naujas turinys aktualus ne tik Klientams, bet ir partneriams bei potencialiems darbuotojams, besidomintiems karjeros Skaylink galimybėmis. Informacija apie paslaugas ir Skaylink sprendimus verslui suformuota taip, kad bendraujant su potencialiais užsakovais nereikėtų rašyti ilgų laiškų, o vadybininkai tiesiog pasidalintų nuorodomis į paslaugų aprašymus.

Žinoma, turinys bus pildomas ir plečiamas. Siekiame tapti technologijomis besidominčių profesionalų erdve.