kovo 10, 2023

Skaylink LT vadovai dalyvavo verslo misijoje Berlyne

Skaylink pardavimų grupės vadovas Dominykas Palšis ir direktorius Donatas Zaveckas dalyvavo verslo misijoje Vokietijoje, kurią surengė Kauno prekybos ir amatų rūmai.

Misijos rėmuose Lietuvos ir Latvijos verslo atstovai Berlyne įsikūrusioje Lietuvos ambasadoje susitiko su vietos verslininkais, pristatė savo įmones, mezgė ryšius ir aptarė bendradarbiavimo galimybes. Iš Vokietijos pusės renginį kuravo Skaitmeninio verslo asociacija.

Dalyvius sveikino Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Ramūnas Misiulis, Latvijos ambasadorius Alda Vanaga, bei Skaitmeninio verslo asociacijos valdybos narys, bei „IBVP Internet Provider in Berlin GmbH vadovas René Ebert.

Kalbėta apie Berlyną kaip miestą skaitmeniniams verslams, pristatytos IRT galimybės Berlyno metropolinėje zonoje, apžvelgtos Lietuvos ir Latvijos ICT rinkos, įmonės turėjo galimybę prisistatyti.

Pristatydamas Skaylink Dominykas Palšis akcentavo valdomų Cloud, DevOps ir IT tiekėjų skirtumus nuo tradicinių technologijų verslų.

„Vis daugiau konkurencingų įmonių renkasi valdomas paslaugas, patiki savo technologijų infrastruktūros valdymą profesionalams ir taip gali fokusuotis į tai, kas yra tiesioginiai verslo prioritetai. Valdomos paslaugos apima viską nuo A iki Z, pradedant įranga, licencijomis, baigiant Cloud paslaugomis ir saugumo sprendimais. Tik taip vadovai gali siekti pelno, optimizuoti kaštus ir miegoti ramiai, nesibaimindami dėl darbuotojų prastovų ar kibernetinio saugumo rizikų“, sakė Dominykas Palšis.

Skaylink Lietuva vadovo Donato Zavecko teigimu, tokios verslo misijos vertingos tiek atrandant naujas rinkas, tiek partnerysčių prasme, nes technologijų įmonės, ieškodamos sinergijų, o ne konkurencijos rinkoje gali veikti stipriai efektyviau ir klientams pasiūlyti integruotus sprendimus, atliepiančius jų poreikius.

Verslo misiją vainikavo krepšinio puota pagrindinėje Berlyno arenoje, kur Kauno „Žalgiris“ nugalėjo Berlyno „Alba“.

Misijos trofėjus – „Žalgirio” marškinėliai su Komandos parašais.
„Mūsų biure Vilniuje pagrindiniai susitikimų kambariai turi vardus: Žalgiris ir Laisvė. Tai dalykai, kurie mums svarbūs. Įrėminsime šiuos marškinėlius ir jie ras garbingą vietą ir motyvuos tiek mūsų kolegas, tiek svečius”, sako Skaylink vadovas Donatas Zaveckas.