liepos 25, 2022

Skaylink“ tapo oficialiu „Apple“ verslo partneriu Baltijos šalyse

Nuo šiol aukščiausios kokybės bei unikalios kompetencijos reikalaujančias valdomas Cloud ir IT paslaugas teikianti „Skaylink“ – oficialus „Apple“ verslo partneris Baltijos šalyse. Tokia partnerystė leidžia ženkliai praplėsti teikiamų paslaugų asortimentą ir suteikia papildomų galimybių jau esamiems verslo klientams.

Prieš metus susitarusi dėl strateginio bendradarbiavimo su JAV Cloud platformų valdymo milžine „CloudCheckr“, „Skaylink“ toliau tesi savo pažadą tapti valdomų Cloud paslaugų lyderiu visoje Europoje. Šį kartą partnerių sąrašą papildo viena didžiausių pasaulyje informacinių technologijų bendrovė „Apple“, verslo įrenginių valdymui siūlanti „Apple Business Manager“ įrankių paketą.

Būdama oficialiu „Apple“ verslo partneriu Baltijos šalyse, „Skaylink“ komanda galės gerokai palengvinti įmonių darbą pasiūlydama išmanius saugos  ir valdymo sprendimus bei galimybę „Apple“ produkciją įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

Iki šiol klientams, įsigyjantiems „Apple“ produkciją, galėjome pasiūlyti įrangos garantijos pratęsimą iki 36 mėn., teikti konsultacijas dėl įrenginių paruošimo, valdymo ir saugumo sprendimų bei sklandaus integravimo į bendrą organizacijos įrenginių ekosistemą.

Nuo šiol, kaip oficialus „Apple“ verslo partneris Baltijos šalyse, verslo klientams ir organizacijoms pasiūlysime galimybę paruošti įrenginius ir prijungti juos į įrenginių valdymo (MDM / Mobile Device Management) portalą su „Apple Device Enrollment Program“ (DEP), diegti programas iOS / iPadOS / macOS įrenginiuose iš App Store be Apple ID su galimybe sinchronizuoti įmonės Microsoft Azure AD arba Google Workspace su įmonės valdomais Apple ID vartotojais.

„Oficiali partnerystė yra mūsų nuoseklaus darbo rezultatas, džiaugiuosi, kad jis neliko nepastebėtas. Tarp verslo klientų mes tikrai turime ištikimų „Apple“ gerbėjų, todėl džiaugiuosi, kad jiems galėsime pasiūlyti visavertį paslaugų paketą ir verslo poreikius atliepiančius Cloud sprendimus“, sako „Apple“ produkcijos pardavimų vadybininkas Jonas Černauskis.

Pasak jo, „Skaylink“ komanda ir jis asmeniškai, tiek gyvai, tiek per nuotolį gali paruošti klientų darbuotojus darbui su naujausia „Apple“ produkcija, idant visos įrangos galimybės ir funkcijos būtų žinomos ir sėkmingai naudojamos.

Norite išsamiau susipažinti su visomis šios partnerystės teikiamomis naudomis? Susisiekite su „Skaylink“ specialistais jau šiandien!