gruodžio 29, 2020

ThinkPad X1 Fold bus išbandytas Dakare!

“Foldable – tai ateitis”, “Visiška revoliucija kompiuterių rinkoje“, „Fold – naujas žvilgsnis į ateitį“, tokių ir panašių apibūdinimų galima rasti apie pirmąjį pasaulyje kompiuterį lenkiamu (angl. foldable) ekranu – ThinkPad X1 Fold.

Iš tiesų, tai šių metų technologijų pasaulio sensacija, kurią taip ir reikia vertinti. Ar ThinkPad X1 Fold ras savo vartotoją, dar pamatysime, tačiau tai patvarus ir patogus įrenginys, skirtas daug keliaujantiems, vadovaujantį darbą dirbantiems, pabraižyti, užsirašyti mėgstantiems žmonėms.

Ką tik Lietuvoje pasirodžiusį ThinkPad X1 Fold garsiausias Lietuvos lenktynininkas, Lenovo prekės ženklo ambasadorius Benediktas Vanagas, atstovaujantis pusiau gamyklinei Inbank TOYOTA GAZOO Racing Baltics komandai, išsivežė į labiausiai išpopuliarintą iššūkį pasaulyje – Dakaro lenktynes, kur lietuviai sieks istorinio rezultato – finišuoti bent TOP 10.

Benediktas Vanagas Thinkpad X1 Fold jau naudoja tiesioginių transliacijų metu, taip pat kasdieniams darbams kelionėje.

„Akivaizdu, jog jis gerai susipažinęs su Thinkpad X1 Fold galimybėmis ir funkcionalumu. Matosi, kad šis modelis jam tikrai patiko. Tuo džiaugiamės, nes Benediktas labai reiklus, jam svarbi kokybė“, sako Adas Liubancas, Lenovo pardavimų atstovas Lietuvoje.

Prieš išvykstant į Dakarą Benediktas Vanagas rado laiko naujausią Lenovo ThinkPad modelį patyrinėti iš esmės.

ThinkPad X1 Fold apžvalga – specialiame video.

Norite ThinkPad X1 Fold turėti pirmieji Lietuvoje, tą jau galite padaryti!

Atributai sėkmingam verslui – www.dulkesirprakaitas.lt