Migracija į Office 365 ir Azure

Šuolis į Office 365 ir Azure leidžia dirbti iš bet kur!

Skaylink profesionalai pasirūpins, kad dabartinis Jūsų verslo ir biuro programų paketas būtų saugiai ir sklandžiai perkeltas į Azure ir Office 365 aplinkas. Be jokio streso, klaidų ir pertraukų darbe.

Migracija į Office 365 leidžia Jūsų darbuotojams sklandžiai dirbti, bendrauti ir bendradarbiauti nepriklausomai nuo jų darbo vietos. Kolegos turės visas verslo programas, prieigas prie elektroninio pašto, dokumentų, savo ir kitų kalendorių bei reikiamų ataskaitų. Visa tai palaiko lengvai plečiama, paprastai valdoma ir patikima „Microsoft Azure“ aplinka.

Nerimaujate? Be reikalo! Mes padėsime Jums persikelti be jokių problemų ir pradėti naują etapą versle su Office 365.

Pridėtinė vertė verslui

Greitai ir sklandžiai

Pasenusi on-premise infrastruktūra telieka istorijai! Motyvuokite savo darbuotojus modernizuodami darbo vietas. Migruokite savo programinę įrangą į Microsoft Azure Cloud platformą greitai ir paprastai. Būkite ramūs, beveik jokių šansų, kad grįšite prie senųjų darbo principų.

Visada online - didesnis pasiekiamumas

Leiskite savo darbuotojams dirbti iš bet kurios pasaulio vietos. Azure ir Office365 sinergija leidžia kokybiškai ir efektyviai dirbti nuotoliniu būdu, visiškai neaukojant saugumo. Dar gi, Jūs galite padidinti darbo vietos efektyvumą išnaudojant modernius ir lanksčius programinės įrangos sprendimus.

Daugiau lankstumo ir prisitaikymo prie verslo

Azure ir Office365 lengvai prisitaiko prie Jūsų verslo dinamikos. Galite valdyti savo tinklo, duomenų, saugumo parametrus, plėsti arba mažinti priklausomai nuo poreikių. Skaylink ekspertai Jūsų Microsoft Azure Cloud aplinką modernizuos ir sutvarkys taip, kad kuo efektyviau išnaudotumėte galimybes ir gautumėt kuo daugiau naudos verslui.

Per iššūkius keliaukite su lengvumu. Migracija į Office 365 ir Azure supaprastina kasdienybę ir padidina Jūsų darbuotojų produktyvumą.