rugsėjo 12, 2022

Kibernetinio saugumo seminaras: kaip efektyviai valdyti saugumo lygį?

Kibernetinio saugumo iššūkiai – aktuali tema savo klientais, reputacija ir ateitimi besirūpinančių organizacijų darbotvarkėse. Verslas nediskutuoja, ar reikia investuoti į saugumo sprendimus. Klausimas tik – kiek ir kaip efektyviai?

„Skaylink“ Lietuvoje ir Baltijos šalyse teikia valdomas IT ir Cloud paslaugas verslui ir viešajam sektoriui. Valdydami klientų iššūkius pastebime, kad praktiškai visos SMB įmonės, naudojančios „Microsoft“ programinę įrangą neišnaudoja licencijų bazinio funkcionalumo, už kurį moka.

Vienas paprasčiausių pavyzdžių, programinėje įrangoje esančios saugumo galimybės, kurias teisingai sukonfigūravus vartotojo aktyvacijos metu išsprendžiama krūva iššūkių, kurios galėtų atsirasti dėl darbuotojo abejingumo. Tai ir kenkėjiškų laiškų karantinavimo ir prieigos prie paskyrų politikos, ir kita.

Kitaip tariant, teisingai išnaudojant M365 konfigūravimo galimybes galima reikšmingai padidinti savo saugumo lygį nekeičiant darbo įpročių.

Š. m. rugsėjo 30 d. 13 val. kviečiame Jūsų organizacijos atstovus į nuotolinį seminarą „Saugumas be jokių kompromisų: kaip efektyviai valdyti saugumo lygį“, kurio metu papasakosime, kaip teisingai išnaudojant „Microsoft“ verslo licencijų galimybes Jūs galite padidinti savo organizacijos duomenų saugumą.

Planuojame aptarti dažniausias saugumo spragas ir pavojingiausias grėsmes, paaiškinti, kaip patys galite užkardyti didžiąją dalį kibernetinių atakų.

Seminaras nemokamas. Trukmė – iki 90 min.

„Esame nuoširdžiai dėkingi Skaylink komandai už konsultaciją dėl įmonės IT saugumo sistemos kūrimo, išnaudojant M365 licencijų suteikiamas galimybes. Po jos aš apskritai nusprendžiau fundamentaliai peržiūrėti mūsų saugumo ir programinės įrangos naudojimo ir įsigijimų strategiją techninės ir operacinės saugumo kultūros kūrimo plotmėje, nes išnaudojant simbiozėje veikiančius M365 įrankius galima sukurti patikimus ir viską apimančius skaitmeninius šarvus ir vidinį imunitetą. Tai buvo labai vertingas laikas“, po nuotolinio seminaro rašė Marius Bieliūnas, atsakingas už Jungtinės centrinės kredito unijos IT saugumą ir operacinę riziką.

Daugiau informacijos: Gaudrė Likšaitė-Zaborienė, gaudre.liksaite@bttcloud.com, +370 5 203 4385

Jei planuojate dalyvauti, būtume dėkingi, jei užsiregistruotumėte.

Pasirengimo seminarui užkulisiai. Žiūrėti su šypsena!