rugsėjo 26, 2019

Donatas Zaveckas: „Nuosavas IT skyrius ar patikimas technologijų partneris“

Verslas ir viešasis sektorius keičiasi. Vis dažniau patikimas technologijų partneris keičia visą įmonės ar organizacijos IT skyrių. Kodėl taip vyksta?

„Sėkmingam verslui reikia naujausių technologijų, šių dienų poreikius atitinkančios darbuotojų kompetencijos, užtikrinimo, kad IT ūkis organizuojamas racionaliai ir profesionaliai, garantijos, kad stabiliai veikiantis IT ūkis vieną dieną nesugrius ir nesukels didelių problemų versle“, sako daugiau nei dešimtmetį veikiančios, lietuviško kapitalo IT bendrovės „Skaylink“ vadovas Donatas Zaveckas ir priduria, – visi suinteresuoti mokėti geriausią kainą už aukščiausios kokybės paslaugas, o išlaikyti nuosavą infrastuktūrą – tiek didelė prabanga, tiek rizika.

Donatas Zaveckas – Skaylink atstovybės Baltijos šalyse vadovas

Informacinės technologijos jau yra valdymo procesų pagrindas organizacijose. Kiekvienas vadovas siekia užtikrinti, kad kompiuterizuota darbovieta būtų tinkamai paruošta ir atitinkanti darbuotojo poreikius, teisingai parinkta programinė įranga gali ir turi supaprastinti kasdienes operacijas.Kaip anksčiau buvo nepaprastai svarbu biure įsirengti signalizaciją arba užtikrinti fizinę patalpų apsaugą, taip dabar labai svarbu žinoti, kad visa informacija, esanti kompiuteriuose ir serveriuose tikrai saugi.

„Kai kalbuosi su įmonių vadovais ar finansų direktoriais, dažniausiai girdžiu, kad per metus IT infrastruktūrai jie išleidžia milžiniškus pinigus, nuolatos turi problemų, nes kas nors neveikia ir dažnai naudojasi pasenusiais sprendimais, kurie nebeatitinka kasdienių poreikių“, sako Donatas Zaveckas.

Ar tikrai teisingai pasirinktas patikimas technologijų partneris gali išspręsti tokias problemas, klausiame Donato ir prašome įvardinti bent vieną nuosavo IT skyriaus privalumą.

„Vienintelis nuosavo IT skyriaus privalumas – darbo vieta žmogui, kurioje jis nebūtinai dirbs su naujausiais technologijų sprendimais. Palyginkime: nuosavas privatus senas lėktuvėlis, kuris prižiūrėtas, juo pasirūpinta, atrodo, kad viskas veikia, išlaikymas be proto brangus, niekada negali būti tikras, kad juo tikrai saugu skristi, bet jis savas. Ir oro linijų lėktuvas, kuriame visos technologijos, reikalingos skrydžio atstumui įveikti, saugiam nusileidimui užtikrinti“, sako D. Zaveckas.

Tai nuosavas IT skyrius yra kaip senas, širdžiai ir finansiškai brangus lėktuvas, kuris turi funkciją skristi, bet skrydžio kokybė kelia klausimų, jau nekalbant apie aktualių rizikų valdymą ir kainą.

‍Net 74% Skaylink klientų kartu yra du ir daugiau metų.

“Savo komandai keliu aukščiausius tikslus ir mūsų žmonės su proaktyviais ir progresyviais klientų IT vadovais randa optimaliausius sprendimus jų verslui”, sako Donatas.

Patikėkite infrastruktūros valdymą patikimam technologijų partneriui. Mes užtikrinsime:

–       Efektyvų IT kaštų valdymą;
–       Nepertraukiamą kompiuterizuotų darbo vietų veikimą;
–       Visą Jūsų verslo informacijos ir IT infrastruktūros sprendimą;
–       Greitą gedimų pašalinimą.

Pasiūlysime naujausią fizinę ir programinę įrangą jūsų poreikiams užtikrinti.

Skaylink – patikimas technologijų partneris verslui ir viešajam sektoriui. Esame daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veikianti IT paslaugų bendrovė. Diegiame kompleksinius debesų kompiuterijos ir IT infrastruktūros sprendimus klientams Lietuvoje ir visame pasaulyje.