lapkričio 07, 2019

Skaylink suteiktas Microsoft Gold Certified Partner statusas

Jau oficialu. BTT Group (Skaylink) papildė savo turimų kompetencijų portfelį ir tapo sertifikuotu Gold partneriu. Tai aukščiausias „Microsoft Partners“ sertifikatas.

„Mes nesivaikome medalių, kryptingai ir labai nuosekliai judame link savo  strateginio tikslo – kvalifikuoto Managed ServiceProvider (liet. valdomų paslaugų tiekėjas). Džiaugiamės, kad mūsų kompetencijos vertinamos Microsoft, bet ir mūsų Klientų kuriems diegiame Microsoft programine įranga paremtus sprendimus ir teikiame priežiūros paslaugas“, sako Donatas Zaveckas, Skaylink Lietuva vadovas.

Microsoft – didžiausias programinės įrangos gamintojas pasaulyje. Renkantis partnerį, kuris turėtų padėti verslui įgyvendinti gyvybiškai svarbius technologinius pokyčius, svarbu įvertinti, ar partneris tikrai turi reikalingus įgūdžius ir kvalifikaciją, o svarbiausia – geba realiai, praktiškai padėti kliento verslui tapti sėkmingesniu.

Pasak Redos Menčikovaitės, kasdien dirbančios su Microsoft produktais, Skaylink klientai dažniausiai kreipiasi ieškodami ilgalaikio, patikimo partnerio, o pagrindiniai veiksniai, lemiantys partnerio pasirinkimą, labai žemiški – klientai nori, kad darbą kartu lydėtų ne tik patirtis ir kompetencija, tačiau irstrateginis integruotas technologinių principų taikymas bei vieningas požiūris į ilgalaikę viziją.

Microsoft Gold Certified Partner statusas patvirtina Skaylink dirbančių Microsoft sertifikuotų specialistų skaičių, kompetenciją, teigiamus kitų IT rinkos dalyvių atsiliepimus, žymi aukštą įmonės paslaugų kokybę.