gegužės 25, 2023

Skaylink kviečia eiti: geriausi karjeros maršrutai – jau šį sekmadienį

Paskutinį gegužės sekmadienį tūkstančiai ėjimui neabejingų žmonių kviečiami patirti Vilnių pėsčiomis. Tuo tarpu renginio „Ėjimas, kuris keičia“ partneriai Skaylink rekomenduoja ne tik grožėtis įspūdingiausiais miesto takais, bet ir išbandyti naują, biuro sienomis neapribotą darbo pokalbio formatą.

Būdami Cloud paslaugų lyderiais Europoje, Skaylink žino, kad sėkmę lemia tinkamai suplanuotas maršrutas – tiek renkantis geriausią technologijų partnerį, tiek karjeros kelią. Jeigu jaučiate meilę technologijoms ir inovacijoms, šį sekmadienį (gegužės 28 d.) 5, 10 ir 25 kilometrų trasose dairykitės Skaylink ženklu pasipuošusio komandos nario, mielai papasakosiančio apie visas karjeros ar bendradarbiavimo galimybes.

Kaip dėliojami geriausi karjeros maršrutai?

Prieš daugiau nei 16 metų įsikūrę Skaylink (anksčiau žinomi kaip BTT Cloud) vieni pirmųjų Lietuvoje nusprendė eiti tuomet dar mažai pramintu keliu – teikti Cloud paslaugas. Nuosekliai laikydamiesi inovatyvaus maršruto, žingsnis po žingsnio Skaylink tapo bene greičiausiai augančiu valdomų Cloud, DevOps ir IT paslaugų tiekėju Baltijos šalyse bei Cloud paslaugų lyderiu Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Kadangi vien pasiektais horizontais neapsiribojama, nuolat ieškomi eiti pirmyn nebijantys ir augti norintys komandos nariai.

Per visus šiuos metus Skaylink sudėliojo daugybę karjeros maršrutų, kuriais sėkmingai eina onsite, remote technikai, sistemų administratoriai, CloudOps ir DevOps profesionalai, paslaugų vadovai, pardavimų komandos nariai. Iškalbingiau už žodžius čia kalba skaičiai – didžioji dalis darbuotojų Skaylink dirba daugiau nei 5 metus.

Noriu eiti kartu!

„Skamba gerai, o kuo čia dėtas ėjimas?“. Skaylink myli ne tik technologijas, bet ir sportą! Čia skatinamas aktyvus gyvenimo būdas, komandinė dvasia stiprinama triatlono trasose. Skaylink įkūrė ir augina didžiausią Lietuvoje triatlono klubą „BTT“. Į triatlono komandos veiklas drauge su sporto profesionalais ir olimpiečiais galimybę įsitraukti turi ir Skaylink darbuotojai, kurie plaukimo, bėgimo įgūdžius ir fizinį tonusą stiprina BTT Swim, BTT Run ir kitose programose. Šį sekmadienį vyksiantis ėjimas yra puiki galimybė judėti, todėl visa Skaylink komanda drauge keliaus pasigrožėti vasarėjančiu Vilniumi.

Jei esate pasiruošę padaryti vieną geriausių ėjimų savo karjeroje, nepraleiskite galimybės užkalbinti Skaylink komandos narių. Neformalioje aplinkoje pokalbis visuomet atviresnis, o ir visoms temoms aptarti bus pakankamai laiko.