rugsėjo 05, 2020

Adas Liubancas: Kodėl USB-C yra revoliucija monitorių rinkoje?

“USB-C monitoriai – neišvengiamas įmonių ateities sprendimas“, sako Adas Liubancas, Lenovo verslui skirtos įrangos pardavimų vadovas Baltijos šalims.

Pasak jo, keisdami senus monitorius į naujos kartos Lenovo P24/27h klientai ne tik gauna QHD rezoliuciją, darbo vietoje iš karto atsiranda daugiau erdvės, nes nebelieka vadinamojo „docking station“. Viskam naudojamas USB-C laidas, kuris perduoda vaizdą, duomenis, krauna kompiuterį ir atlieka visas kitas „dockingo“ funkcijas.

Naujos kartos Lenovo monitoriai turi keturias USB jungtis, leidžiančias sujungti visą periferiją: ar tai būtų ausinės darbo vietoje, ar kiti įrenginiai, taip pat turi integruotus garsiakalbius ir LAN jungtį.

Jeigu darbo vietoje naudojamas daugiau nei vienas monitorius, naujieji Lenovo monitoriai suteikia galimybę Daisy Chain būdu sujungti iki keturių ekranų.

Lenovo P27h-20

Lenovo P24/27h

*Quad HD 2560*1440 rezoliucijos matinė IPS matrica.
*Berėmis dizainas, 14cm keičiamas monitoriaus aukštis
*LAN (interneto) ir 3.5mm audio jungtys, garsiakalbiai, 4 vnt. papildomų USB periferijai
Kainos: P24 -219 EUR, P27 – tik 299 EUR.

Pasiūlymas galioja tik verslo klientams.

„‍Savo klientams parduodame tik geriausią produkciją. Lenovo – pirmas klientų pasirinkimas visame pasaulyje. 2019 metais jau parduota beveik 65 milijonai kompiuterių. Daugiau nei 16 milijonų (25,1%) – būtent Lenovo”, sako Ervin Rizgelis , Skaylink pardavimų projektų vadovas.

Susisiekite! Tel. +370 615 14313 El. p. ervin.rizgelis@bttcloud.com