birželio 28, 2022

Benediktas Vanagas atnaujina savo kompiuterinę įrangą: naujasis ThinkPad X1 Carbon Gen10 visiems greičio ruožams įveikti

Patikimųjų Lenovo ThinkPad X1 Carbon gretas papildo naujausias modelis –  X1 Carbon Gen10. Šio kompiuterio parametrus ir skirtumus nuo ankstesnių modelių pristato Lenovo ambasadorius, lenktynininkas Benediktas Vanagas, savo sąskaitoje jau turintis simbolišką dešimties Dakaro ralių skaičių.

Dakaro veterano filosofija paprasta – pagrindinis darbo įrankis tiesiog privalo būti naujausias ir geriausias, kitaip sunku tikėtis aukščiausių rezultatų. Savaime suprantama, tokia filosofija galioja ir renkantis nešiojamą kompiuterį, todėl Benediktas ištikimas nuolat atsinaujinančiai Lenovo ThinkPad X1 Carbon serijai, kurios modeliai atitinka visus svarbiausius Benediktui kriterijus: tvirtumas, lengvumas, galia ir patikimumas.

Ankstesnįjį turėtą X1 Carbon Gen8 lenktynininkas yra išbandęs su kaupu: kompiuteriui teko ir gerokai pasikratyti ekstremalių lenktynių metu, ir visą parą praleisti -20 laipsnių šaltyje. Tačiau visa tai – vieni juokai net 12 kariuomenės standartų išbandytai Lenovo ThinkPad serijai. Naujojo Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen10 tvirtumu Benediktas net neabejoja, nes kaip ir ankstesni, šis modelis yra pagamintas iš anglies pluošto. Tokia medžiaga naudojama aukščiausios klasės sporto apsaugų priemonių gamyboje, iš jos pagamintas ir paties Benedikto Vanago lenktyninis šalmas. Negana to, stebėtinai lengvą anglies pluošto korpusą papildo ypač tvirtas magnio lydinio rėmas, todėl naujasis X1 Carbon Gen10 sveria vos 1,12 kg.

Nors ankstesnis lenktynininko turėtas nešiojamas kompiuteris X1 Carbon Gen8 iki šiol puikiai atlieka savo darbą, Gen10 modeliui tiesiog neįmanoma atsispirti. Dėl 12 kartos Intel Core i7 procesoriaus šis Lenovo naujokas veikia dvigubai sparčiau nei aštuntos kartos Carbon modelis, o 16:10 įstrižainės santykį turintis ekranas lengvai konfigūruojamas su integruotu privatumo filtru, OLED ir Touch technologijomis. FULL HD kamera ir keturi mikrofonai gerokai pagerina nuotolinių susitikimų kokybę, o jos, kaip pripažįsta pats Benediktas, prireikia ne tik lenktynių metu. Beje, pastarosioms labai gelbsti daugelio kitų gamintojų nepelnytai pamirštas didelis jungčių pasirinkimas – Jums nereiks USB ar HDMI adapterių norint parodyti prezentaciją pas klientą.

Be ko tikrai būtų sunku išsiversti ne tik Dakare, bet ir kur kas trumpesniame kelionės ruože – kokybiškas interneto ryšys. Naujasis Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen10 palaiko 5G ryšį, todėl su mobiliojo operatoriaus SIM ar eSIM kortele galima turėti spartų internetą praktiškai bet kurioje pasaulio vietoje. Šis nešiojamas kompiuteris išties atviras „ryšiams“, o kartu apsaugotas nuo pašalinių. Pats Benediktas pripažįsta, kad naujoji Lenovo TILE technologija jam dar negirdėta, tačiau Apple AirTag vartotojai puikiai supras, kaip svarbu turėti įrenginį, kurio buvimo vietą visuomet žinote, net jei jis pavogtas ar išjungtas.

Garsiausias Lietuvos lenktynininkas turi gerų naujienų dar dvejojantiems – visi Lenovo ThinkPad X1 Carbon nešiojami kompiuteriai turi Premier Support paslaugą ir ADP One draudimą. Tai reiškia, kad gaunate nemokamą ir itin greitą garantinį įrangos taisymą, nesvarbu, kokiomis aplinkybėmis įvyksta„avarija“: ar „pavaišintumėte“ klaviatūrą puodeliu kavos, ar netyčia sudaužytumėte ekraną.

Naująjį Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen10 įsigyti galite ČIA. Nepamirškite, kad nešiojamą kompiuterį verta pirkti iš patikimo tiekėjo, turinčio oficialų Lenovo partnerių statusą.

Skaylink – Lenovo Platinum partneris, pagal Lenovo pardavimus verslui pirmaujantis Baltijos šalyse.