rugsėjo 20, 2021

BTT Cloud portfelyje – Amazon RDS kompetencijos akreditacija

„Lyderystę valdomų Cloud paslaugų rinkoje grindžiame tik kompetencija ir aukščiausio lygio paslaugomis klientams“, sako „BTT Cloud – part of Skaylink“ pardavimų vadovas, Cloud paslaugų ekspertas Vytenis Sakalas.

„Amazon Web Services“ oficialiai patvirtino, kad DevOps komandai pavyko išlaikyti visus egzaminus, įmonė atitinka keliamus reikalavimus, todėl jai suteikiama „Amazon RDS partner“ akreditacija.

„BTT Cloud – part of Skaylink“ kol kas vieninteliai lietuviai, registruoti kaip „Amazon RDS“ partneriai, o tokią akreditaciją EMEA (Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos) regione turi iš viso vos 15 AWS partnerių – „BTT Cloud – part of Skaylink“ vieni jų.

Pasak Vytenio Sakalo, „Amazon RDS“  kompetencijos akreditacija patvirtina aukščiausią valdomų paslaugų tiekėjo kompetenciją, reikalingą klientų modernių „Amazon RDS“ duomenų bazių, įskaitant Amazon Aurora MySQL, Amazon Aurora PostgreSQL optimizavimui, monitoringui, našumo ir saugumo valdymui.

Iš praktikos galime pasakyti, kad dauguma migracijų į Cloud, siekiant sumažinti riziką, užtikrinti procesų sklandumą, vyksta etapais. Vienas svarbiausių migracijos etapų – duomenų bazių migracija: ar tai būtų MS SQL, My SQL ar kt. todėl „Amazon RDS“ kompetencija itin aktuali ir reikalinga. Ne mažiau svarbi ši kompetencija ir tolesniam duomenų bazių valdumui bei optimizavimui. Ne paslaptis, kad viena iš dažnų duomenų praradimo ar nutekinimo priežasčių yra netinkama Cloud duomenų bazių konfigūracija.

Apskritai, „Amazon RDS“ – viena populiariausių Amazon paslaugų, kuri leidžia lengvai kurti, valdyti, plėsti susijusias duomenų bazes Cloud‘e, efektyviai ir ekonomiškai jas valdant, automatizuojant užduotis, tokias kaip resursų užtikrinimas, pataisymai ar atsarginės kopijos.

Procesų automatizavimas programuotojų ir technikų komandai leidžia koncentruotis į strategines užduotis: greitaveikos, pasiekiamumo, saugumo užtikrinimas ar konkurencinis pranašumas rinkoje.

Esminiai privalumai verslui su Amazon RDS:

– Multi-regioninės duomenų replikos, leidžiančios išvengti realaus pasaulio pavojų

– Greitaveikos, našumo ir plečiamumo užtikrinimui naudojamos geriausiai pasiekiamos kopijos

– Kritinių duomenų šifravimas

– Paprastesnė duomenų bazių migracija iš bet kokios esamos duomenų bazės į Amazon RDS su automatizuotu AWS duomenų bazių migracijos servisu

– Nulinės prastovos ir automatizuoti dydžio keitimo sprendimai, leidžiantys klientui išlaikyti reikalingą našumą ir ekonomišką Cloud architektūrą.

BTT Cloud tapo Skaylink grupės dalimi. Esame valdomų Cloud paslaugų lyderiai Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje.

Vertingos nuorodos

Daugiau Cloud sprendimų verslui

AWS sprendimai verslui

Cloudcheckr įrankis verslui