gegužės 08, 2018

BTT Group dalinosi IT saugumo patarimais tarptautinėje konferencijoje Industrie 4.0

Gegužės 10-12 dienomis vykstančios 25-osios tarptautinės specializuotos gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodos BALTTECHNIKA metu vyko antroji „Industrie 4.0“ tarptautinė konferencija. Iškilmingai renginį pradėjo Lietuvos Respublikos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, Lietuvos pramoninkų asociacijos prezidentas Robertas Dargis, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos prezidentas Gintautas Kvietkauskas, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK)  direktorius Florian Schröder.

Apie Europos pramonės skaitmenizavimą dalijosi žiniomis BusinessEurope direktorius Markus Beyrer ir Industry 4.0 & IoT Strategy, SAP vice prezidentas Carsten Polenz. Nacionalines strategijas pramonės skaitmeninimui remti aptarinėjo anksčiau minėti organizacijų atstovai, taip pat, Europos pramonės skaitmeninimo valdymo vadovė Europos Komisijoje, Orgalime direktorius Adrian Harris ir MADE tarpatautinis vyriausiasis konsultantas Merete Nørby.Patarimais apie efektyvų gamybos 4-ojoje pramonės eroje saugumą dalinosi Phoenix Contact JSC verslo vadovai Virginijus Valevičius ir Remigijus Dambrauskas.

Viena iš daugiausia klausytojų surinkusi sesija – BTT Group direktoriaus Donato Zavecko pristatymas apie IT saugumo iššūkius Lietuvoje ir už jos ribų. Vadovas dalijosi žiniomis – teigdamas:  „Viename „Economist“ straipsnyje rašoma, kad dabartiniame pasaulyje pats vertingiausias išteklius yra ne nafta, o duomenys. Todėl atsiranda svarbiausias uždavinys – apsaugoti duomenis,  o patikimiausias sprendimas – debesų kompiuterija“.  Dalyviai noriai uždavinėjo klausimus, dalijosi patarimais.  Pristatymas nepastebimai užsitęsė gerokai ilgiau nei buvo suplanuota,  tačiau dauguma dalyvių išeidami dalijosi puikiomis emocijomis, negailėjo pagyrimų pranešėjui.

 Trečiosios ir ketvirtosios sesijų metu žiniomis dalinosi NORDMETALL atstovas Hans Manzke, Profesinio švietimo ir mokymo Ekonominių tyrimų instituto atstovas David B. Meinhard ir SIEMENS Osakeyhtiö duomenų paslaugų Šiaurės ir Baltijos šalims vadovas Teemu Pajala.