gegužės 17, 2018

BTT Group įgyvendina tris iš ES regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamus projektus „Dizainas LT“

Trumpai apie projektą „Dizainas LT“:

2016 m. rugsėjo 26 d. buvo paskelbtas projektas „Dizainas LT“, kuriame galėjo dalyvauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės. Remiamos veiklos – netechnologinių inovacijų sukūrimo ir (ar) diegimo gamybos procesuose ir (ar) paslaugose skatinimas, pritaikant originalius gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus. Iki 2016 m. lapkričio 28 d. BTT Group pateikė tris paraiškas, kurioms sėkmingai buvo suteiktas finansavimas.

*  Projektas „Debesijos paslaugų teikimo dizainas www.BTTcloud.com“

Projekto tikslas – pakeisti debesijos paslaugų teikimo dizainą, įdiegiant vizualiai patrauklius, funkcionalius ir informatyvius informacijos pateikimo ir apdorojimo būdus. Naujo dizaino sprendimo dėka svetainė siūlys platesnį spektrą debesijos paslaugų bei suteiks galimybę įmonėms nuotoliniu būdu pirkti debesijos paslaugas, resursus, stebėti paslaugų teikimo kaitos procesą ir sekti su debesijos paslaugomis susijusias naujienas. Įgyvendinus projektą, per tris metus bus suprogramuota svetainė www.BTTcloud.com.

*  Projektas „Modernizuotų pelėkautų dizaino atnaujinimas“

Projekto tikslas – sukurti modernizuotų pelėkautų dizainą, kuris būtų 100% humaniškas ir draugiškas aplinkai. BTT Group sukonstravo modernizuotų pelėkautų prototipą, kuris bus gaminama iš ekologiškų medžiagų, 100% humaniškas ir turės 100% veikimo principą (ves statistiką apie sugautą pelę). Skirtingi pelėkautų dizainai bus pritaikyti skirtingo tipo aplinkoms (t.y. universalūs, skirti namų aplinkai; sunkiau pastebimi, skirti viešoms erdvėms; lengvai pastebimi, turintys ryškias detales, skirti vyresnio amžiaus žmonėms). Įgyvendinus projektą, per tris metus bus pradėti gaminti modernizuoti pelėkautai.

*  Projektas „Duomenų valdymo paslaugos teikimo dizainas www.smartcityvilnius.com“

Projekto tikslas – sukurti smartcityvilnius.com duomenų valdymo paslaugų teikimo dizainą, įdiegiant vizualiai patrauklius, funkcionalius ir informatyvius informacijos pateikimo ir apdorojimo būdus. Projekto metu bus siekiama kaip įmanoma labiau automatizuoti duomenų valdymo paslaugos teikimo procesus. Todėl naujasis internetinės svetainės www.smartcityvilnius.com dizainas suteiks vartotojams galimybę ne tik prisijungti prie savitarnos, bet ir valdyti savo asmeninius duomenis bei naudotis įvairiomis infrastruktūros ir viešomis paslaugomis. Įgyvendinus projektą, per tris metus bus suprogramuota svetainė www.smartcityvilnius.com.

Bendra projektų įgyvendinimo trukmė – 7 mėn. (iki 2017 m. gruodžio 31 d.)

Finansavimas iš Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo lėšų.