gegužės 17, 2018

BTT Group šventė 10 metų jubiliejų Latvijoje!

Nuo pirmųjų IT paslaugų idėjų užuomazgų iki 10 metų patirtį turinčios kompiuterinės, programinės įrangos priežiūros, duomenų apsaugos, IT sprendimų, debesijos ir kitas IT paslaugas teikiančios įmonės su pačia nuostabiausia komanda.

Pirmąjį liepos savaitgalį BTT Group šventė savo dešimtmetį Latvijoje. Vakarėlio tema – „Šauktiniai“. Pramogas organizuojanti įmonė GoCrazy išjudino kiekvieną dalyvį, pažadino karį kiekviename iš mūsų. Pagrobus įmonės direktorių visi likę buvo suskirstyti į tris komandas, kurios turėjo atlikti fizines užduotis, kad direktorius būtų išlaisvintas. Nuo šliaužimo, šimtų atsispaudimų iki virvės traukimo, ugnies kūrimo – užduotis vykdė kiekvienas dalyvis. Pasistiprinus karine koše teko konstruoti raketas, kurias pagaminti nebuvo taip lengva, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio. Tačiau sėkmingai įveikus užduotį raketos buvo paleistos į orą, nudžiugindamos visus dalyvius.

Po pagrindinių pramogų įmonės direktorius tarė sveikinamąjį žodį, apdovanodamas kolegas ąžuolų vainikais. Kolektyvas, taip pat, pasveikino direktorių, pateikdamas keletą užduočių prieš įteikiant dovaną. Šventė buvo kupina pramogų ir geros nuotaikos.