gegužės 17, 2018

„BTT Group“ tapo pirmuoju „i3D.net“ partneriu Baltijos šalyse

„BTT Group“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „i3D.net“ – Nyderlandų valdomo duomenų talpinimo (angl. managed hosting) tiekėju, turinčiu daugiau nei 10 tūkst. serverių, išsidėsčiusių 22 duomenų centruose visame pasaulyje.

„Kryptingai judėjome šios partnerystės link ir labai ja džiaugiamės. Suvienijus jėgas su „i3D.net“, klientams galėsime pasiūlyti dar efektyvesnius IT infrastruktūros sprendimus. „i3D.net“ 6 žemynuose turimi duomenų centrai, patirtis specifinėse srityse bei jų klientų reiklumas greičiui ir patikimumui padės „BTT Group“ dar aukščiau iškelti teikiamų paslaugų kokybės kartelę“, – kalbėjo „BTT Group“ vadovas Donatas Zaveckas.

„BTT Group“ ir „i3D.net“ taip pat aptarė darbuotojų kvalifikacijos kėlimo galimybes – planuojama darbuotojų apsikeitimo programa, trumpalaikės ir ilgalaikės stažuotės, mišrių komandų būrimas darbui su sudėtingais infrastruktūros projektais.

„i3D.net“ aptarnauja daugiau nei 31 tūkst. klientų ir siūlo itin platų infrastruktūros ir valdomo duomenų talpinimo sprendimų spektrą. „BTT Group“ yra valdomo duomenų talpinimo (angl. managed hosting) pradininkas ir vienas iš lyderių Lietuvoje.