liepos 20, 2018

Dar nesinaudojate „Office 365“? 5 privalumai, padėsiantys apsispręsti

Technologijoms tobulėjant, jos neišvengiamai įžengia į visas mūsų gyvenimo sritis – ne tik palengvina kasdienį bendravimą, judėjimą, bet ir darbą. Prieš keletą metų bendrovės „Microsoft“ pristatytas „Office 365“ produktyvumo įrankių paketas kiekvieną dieną šimtams tūkstančių darbuotojų padeda dirbti kur kas paprasčiau ir efektyviau, o platus įrankių spektras net patiems išrankiausiems suteikia darbo priemones, atitinkančias jų poreikius.

Kodėl tiek daug žmonių naudojasi šiuo programų paketu? Manome, jog tai nulėmė sprendimo privalumai, kurių kartu negali pasiūlyti joks kitas tiekėjas rinkoje. Susipažinkite su „Office 365“ ypatybėmis:

Mobilumas. „Office 365“ paslauga suteikia nevaržomo judėjimo galimybę – darbuotojai gali dirbti ne tik biure, o iš bet kurio pasaulio kampelio, kur yra interneto ryšys bei naudotis tais pačiais įrankiais. Tai svarbus aspektas verslo sektoriams, siekiantiems užtikrinti nepertraukiamą komunikaciją tiek su klientais, tiek įmonės viduje.

Debesų kompiuterija grįstas sprendimas. Persikėlę į „Office 365“, kartu galėsite saugiai perkelti savo duomenis iš serverio bei tuo pačiu sutaupyti. Fizinio serverio išlaikymas reikalauja ne tik darbuotojo laiko, nusimanančio apie tokio tipo įrangą, bet ir nemažų mėnesinių elektros išlaidų. Su „Office 365“ šie kaštai sumažėja net kelis kartus – jums nebereikia mokėti už išnaudojamą elektrą serverio palaikymui, taip pat ši platforma nereikalauja ir IT išsilavinimo, ją administruoti yra paprasta.

Lankstumas. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad „Office 365“ suteikia įmonei lankstumo – jūs mokate tik už naudojamas licencijas. Jei darbuotojas nusprendžia ieškoti naujų karjeros galimybių, jūs tą pačią dieną galite licencijos atsisakyti. Taip pat naudinga žinoti ir tai, kad planus galite keisti bet kada – jei darbo pradžioje naudojote „Business Essentials“ planą, į kurį neįtrauktos „Office“ darbalaukio programos, jį galite pakeisti į „Business Premium“ ir naudotis pilnu „Office“ programų paketu.

Paprastas duomenų saugojimas. Su „Office 365“ jums nebereikės leisti papildomų pinigų duomenų saugykloms – kartu su šia paslauga kiekvienas vartotojas gauna net 1 TB talpos saugyklą „OneDrive for Business“.

Efektyviau išnaudojamas laikas. Keliavimas į susitikimus ir iš jų atima nemažai laiko, o jei susitikimas organizuojamas kitame mieste, taip „ištirpti“ gali ir pusdienis. Naudodamiesi „Microsoft Teams“ programa, tūrėsite galimybę bendrauti susirašinėdami, rengti vaizdo ir garso konferencijas bei visą informaciją kaupsite vienoje aplinkoje, taip sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti dar aukštesnių rezultatų siekimui!

„Office 365“ sprendimas apmokamas prenumeratos pagrindu kas mėnesį už naudojamų darbo vietų skaičių, tad su minimaliomis investicijomis išspręsite net keletą galvosūkių vienu metu: pagrindinių biuro programų naudojimo, darbuotojų judėjimo, paprasto dokumentų dalijimosi, duomenų saugojimo ir atkūrimo bei sklandaus bendravimo komandos viduje ir už jos ribų.

Susipažinkite su „Office 365“ paketų programomis:

Norite sužinoti daugiau
apie „Office 365“ sprendimą
? Susisiekite su pardavimų skyriumi el. paštu pardavimai@bttcloud.com arba telefonu +370 5 203 4380.