gegužės 17, 2018

„Data Inn“ duomenų centre svečiavosi pasaulinio lygio programinės įrangos gamintojas

Rugsėjo 8-ą dieną Lietuvos verslo atstovus pakvietėme apsilankyti moderniausiame ir saugiausiame Lietuvoje duomenų centre „Data Inn“. Renginio svečiai iš arti pamatė, kur yra laikomi „BTT Group“ klientų bei didžiausių Lietuvos įmonių duomenys ir susipažino su pasaulinio lygio programinės įrangos gamintojais „DataCore Software“.

Pirmasis pranešėjas „DataCore Software“ atstovas Baltijos šalyse Ilpo Wilkman renginio svečius supažindino su „DataCore Storage“ – programinės įrangos platforma, kuri virtualizuoja duomenų masyvus ir padeda konsoliduoti virtualių serverių infrastruktūrą. „BTT Group“ partneris išsamiai paaiškino, kaip šis sprendimas padeda efektyviau išnaudoti saugyklų pajėgumus ir padidinti jų našumą.

Antroje renginio dalyje UAB „Duomenų logistikos centras“ pardavimų skyriaus vadovas Juozas Rumbutis pristatė „Data Inn“ duomenų centrą. Kartu su renginio svečiais pasidžiaugėme, kad „Data Inn“, tai efektyviausias „Tier III“ duomenų centras Rytų Europoje, bei pirmas ir vienintelis Lietuvoje, kurio infrastruktūra, o ne vien projektas, turi „Uptime Institute“ trečiojo patikimumo lygio („Tier III“) sertifikatą. Po pristatymo, projektų vadovas Tomas Meškauskas suteikė išskirtinę progą pasivaikščioti po duomenų centro vidų, kuriame išsamiai papasakojo apie serverių patalpų ir įrangos funkcijas, technines subtilybes bei duomenų centro vystymo planus.

Renginiui įsibėgėjus, „BTT Group“ generalinis direktorius Donatas Zaveckas papasakojo apie informacinių technologijų naudą versle bei privertė verslo atstovus pasukti galvas ir įminti mįsles, vertas saldaus prizo.