gruodžio 02, 2021

Duomenų saugumas – kiekvienos finansų sektoriaus įmonės prioritetas

Jokia paslaptis, kad finansų sektoriuje svarbiausias yra duomenų saugumas. Tačiau tai užtikrinti kiekvienai įmonei yra išties didelis iššūkis. Laimei, naujausiomis technologijomis paremtą išeitį siūlo BTT Cloud, sukūrę unikalų saugumo įrankį BTT Armour. Šis saugumo įrankis yra pirmasis valdomo saugumo sprendimas Baltijos šalyse, paremtas Microsoft M365 programinės įrangos galimybėmis.

Kurį iš dviejų siūlomų BTT Armour saugumo įrankio planų geriausia pasirinkti, gali nuspręsti pati įmonė. BTT Armour Basic planas skirtas įmonėms, kurios nori perleisti el. pašto valdymą, vartotojų ir jų tapatybių administravimą, failų saugyklų ir dokumentų bendrinimo saugą išorės kompanijai.

O štai BTT Armour Premium planas orientuotas į įmones, kurioms reikalingas daugiasluoksnis saugumo modelis, aprėpiantis vartotojų tapatybės ir duomenų saugumą, įrenginių atitiktį ir valdymą, sustiprintą el. pašto apsaugą, bei aplikacijų ir jose esančios jautrios informacijos prevenciją.

BTT Armour Premium planą jau išbandė ne viena finansų sektoriuje žinoma įmonė. Tarp jų – elektroninių atsiskaitymų paslaugas teikianti visoje Europoje – PAYSTRAX.

Kaip teigia įmonės PAYSTRAX saugumo vadovas Rokas Muraška: „Kaip ir visoms įmonėms, mums itin svarbu, kad būtų laikomasi aukščiausių apsaugos standartų. Todėl stengiamės pritaikyti geriausias apsaugos praktikas ir vadovautis naujausiomis rekomendacijomis finansinio saugumo srityje“.

Rokas Muraška taip pat neabejoja, jog BTT Armour saugumo įrankis yra vienas pagrindinių, padedančių apsaugoti infrastruktūrą, naudojamas sistemas ir jose esančią tekstinę bei vaizdinę informaciją. Visa tai yra orientuota į ‚Zero Trust‘ sistemą, kuri unikaliai sprendžia verslo iššūkius, įskaitant nuotolinių darbuotojų apsaugą, hibridines debesų aplinkas ar net išpirkų (angl. ransomware) grėsmes.

„Paprastai tariant, BTT Armour leidžia atitikti aukščiausius standartus. BTT Armour paslaugą drąsiai rekomenduočiau visoms įmonėms, kurioms svarbu ne tik pirminiai saugumo nustatymai, bet ir nuolatinė priežiūra bei gebėjimas numatyti grėsmes iš anksto.“

Pasak BTT Cloud projektų vadovės Redos Menčikovaitės, aukščiausi infrastruktūros ir duomenų saugumo standartai apibrėžti ISO 27001, ISO 27018, PCI DSS ir daugelio kitų  tarptautiniu mastu pripažintų organizacijų, ypatingai koreliuoja su BTT ARMOUR Premium paslaugos paketu bei padeda pasiruošti sertifikatų akreditacijai. Šį planą galima pasiūlyti kiekvienai finansų sektoriuje veikiančiai įmonei.

„Štai įmonės PAYSTRAX atveju buvo labai svarbu, kad viso proceso metu būtų užtikrintas pačios įmonės veiklos tęstinumas. Būtent todėl pasitelkėme Microsoft 365 nulinės tolerancijos apsaugos sistemą, kad būtų užtikrinta prieiga prie darbuotojams reikalingų duomenų, tačiau kartu ir palaikomi aukščiausi saugumo standartai. Rezultatas – kartu su Azure M365 E3 planu ir valdomo saugumo paslauga BTT Armour Premium įmonė PAYSTRAX sumažina GDPR (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento) pažeidimų riziką bei palaiko tobulą pusiausvyrą tarp duomenų, saugumo ir vartotojui draugiškos aplinkos“, – įmonės sėkme džiaugiasi BTT Cloud projektų vadovė Reda Menčikovaitė.

Daugiau apie BTT Armour – čia.