birželio 25, 2020

Kokio kompiuterio reikia kasdieniams poreikiams?

„Reikia kažko paprasto, nebrangaus, kad gerai veiktų“, – dažniausias atsakymas į klausimą: ko Jums tiksliai reikia?

Iš tiesų, kompiuterių pasiūla rinkoje labai plati, todėl išsirinkti modelį, kuris atitinka geriausius kainos ir kokybės santykio reikalavimus be sąžiningų patarėjų nėra paprasta.

Skaylink pardavimų projektų vadovas Ervin Rizgelis, dirbantis išimtinai su verslo klientais,  yra sukaupęs milžinišką patirtį, kuri gal būti naudinga Jums.

Paklaustas, kodėl klientai visada sugrįžta pas jį, Ervin atviras: aš stengiuosi verslo klientams pasiūlyti tokią įrangą, su kuria jis mažiausiai tris metus neturės jokių problemų, galės efektyviai dirbti, keliauti ir pramogauti. Tiesa, dažniausiai mes ir kainos prasme laimime, tačiau verslui svarbus momentas – pilnavertiškas įrangos paruošimas darbui, prailgintas garantijos laikas ir galimybė gauti nuolatinės priežiūros paslaugas.

Vasara – labai geras laikas atsinaujinti. Paklausėme Ervin, ką šiuo metu jis galėtų rekomneduoti vartotojams, ieškantiems kažko paprasto, nebrangaus ir patvaraus.

„Small Business Lenovo E serija pasižymi premium klasės savybėmis, už kurias dar prieš pora metų klientai mokėjo per tūkstantį eurų, o dabar jų kaina apie 700 EUR”, sako Ervin.

“Kosmosas, kaip gerai, dažniausiai girdime iš klientų“, sako jis. Aliuminis paviršius, trijų metų prailginta verslo garantija, dock jungtis, užtikrinanti integralumą, IPS matrica, klaviatūra su backlit pašvietimu, mažas svoris ir itin aukštos klasės integruoti saugumo ir konferencijų sprendimai. Visa tai vartotojui supakuota Lenovo E serijos modeliuose.

Dar svarbu, kad E serija išlaiko operatyviosios atminties ir SSD upgrade galimybes, ko vis dažniau pasigenda premium klasės kompiuterių pirkėjai, nes dažnai viskas viduje yra įlituota ir ateityje nebepakeičiama.

Norite įsigyti kompiuterį ar pasitarti?

Drąsiai kreipkitės!

Ervin Rizgelis, ervin.rizgelis@bttcloud.com, +370 615 14313