gegužės 08, 2018

Lietuvos IT specialistai sėmėsi žinių WHD Global konferencijoje

Jau tryliktus metus iš eilės, Europos Parke, Vokietijoje, vyksta pasaulinė konferencija WorldHostingDay, besiorientuojanti į debesijos paslaugas ir internetinės infrastruktūros industrijas. Šiemet konferencijoje dalyvavo daugiau nei 2500 įmonių iš 84 šalių, tarp jų ir UAB „BTT Group“ įmonės atstovai. Renginio metu idėjomis dalinosi patyrę debesijos paslaugas teikiančių įmonių vadovai, apie naujienas kalbėjo duomenų centrų atstovai.

Diskusijas skatino ne tik gerai žinomų kompanijų, tokių kaip Intel, Huawei Technologies, Dell MC, CloudLinux, OVH atstovai, bet ir Olandijos, Vokietijos ir kitų šalių politikai. WHD Global suteikė galimybę stebėti konferenciją ir nuotoliniu būdu, todėl visi suinteresuoti asmenys galėjo paklausyti pranešėjų internetu.

UAB „BTT Group“ įmonės direktorius Donatas Zaveckas teigia „WHD Global renginys susilaukia didelio dėmesio iš tarptautinių kompanijų, todėl tai yra gera proga pasisemti žinių iš kitų įmonių ir surasti potencialių partnerių. Šiais metais į konferenciją skridome su visa įmonės delegacija. WHD Global yra neapsakomai didelis ir gražus renginys, praturtinantis, manau, kiekvieno dalyvio žinių bagažą tiek debesų kompiuterijos, tiek skaitmeninių technologijų srityse. Tai buvo vertinga patirtis tiek man, tiek kolegoms.“