lapkričio 08, 2021

Microsoft Surface + BTT Armour: naujos kartos soft ir hardware galimybės verslui

Microsoft visai neseniai pristatė naują Surface produktų liniją.

„Pagaliau įdomu žiūrėti!”, sako BTT Cloud pardavimų projektų vadovas Ervin Rizgelis, mat naujieji Surface bus pirmieji rinkoje modeliai su Windows 11 „iš dėžutės“.

Pasak jo, iš „Apple“ perimta praktika kartu su nauja įranga pristatyti ir naują operacinę sistemą „Surface“ reiškia dvigubus lūkesčius: be priekaištų turi veikti ne tik programinė įranga, bet ir pati technika, kitaip produkto reputaciją gali būti labai sunku suvaldyti.

Verta atkreipti dėmesį, kad nors ir negali konkuruoti su didžiaisiais gamintojais, Microsoft Surface produktas bent lietuviškoje verslo klientų rinkoje turi savo vartotoją.

Pastebima tendencija, kad Surface modelius aktyviai renkasi dirbantys su itin jautria informacija. Dominuoja teisininkai, notarai, advokatai, antstoliai, nekilnojamo turto ekspertai. Kitaip tariant visi,  dirbantys su duomenimis dažniausiai per nuotolį, kur nors įvykio vietoje, susitikime ar pan.

Svarbi dalis yra ir techninės bei programinės įrangos sinergija. Speciali Microsoft programinės įrangos konfigūracija Microsoft Surface įrenginyje leidžia padidinti darbo vietos saugumą iš esmės nekeičiant darbo įpročių ir neinvestuojant papildomai, o efektyviai išnaudojant turimas programinės įrangos galimybes. Daugiau apie valdomą saugumo sprendimą, paremtą Microsoft programinės įrangos galimybėmis galite skaityti www.bttarmour.lt

„BTT Cloud – part of Skaylink“ pardavimų projektų vadovas Ervin Rizgelis parengė naujausių Surface modelių apžvalgą. Jei norite tokio tipo informaciją gauti pirmieji, sekite Ervin Linkedin paskyrą.

Surface Laptop Studio

 

14.4 colių nešiojamas kompiuteris, orientuotas į kūrybines industrijas reiškia Surface Book mirtį. Surface Book nebuvo blogas, bet per daug panašus į Surface Pro. Su „Surface Laptop Studio“ Microsoft atsisako modelio “2 in 1” ir prideda raumenų: H serijos Intel Tiger Lake, 32 GB operatyvinės atminties ir NVIDIA RTX A2000 vaizdo plokštėm, kas leis vartotojui ne tik patogiai fotošopinti, bet ir prisėsti prie Solidworks ar Revit, mat spartos vidutiniams 3 D modeliams nepritrūks. Tiesa, lūkesčiai turėtų būti pagrįsti, nes 35 vatų 4 branduolių CPU, nors ir H serijos, nėra ginklas labai rimtų resursų reikalaujantiems iššūkiams.

Surface Pro 8

 

Apžvalgininkų mylimiausias. Tiek dėl to, kas Surface Pro nuo pat išleidimo yra geriausias rinkoje „2 in 1” sprendimas, tiek dėl to, kad pagaliau turime iš esmės naują dizainą nuo Surface Pro 3 (2014 metai). Atrodo neįtikėtina, bet Surface Pro 3 gyvavo tiek, kiek gyvena Windows 10.

Į ką verta atkreipti dėmesį? Šviesesnis, tikslesnis 13 colių, praktiškai berėmis, 120 Hz ekranas, vietoje 12.3, su daug papildomų priedų, kaip Dolby Vision ar Adaptive Color Technology.

Naujas pieštukas, nauja klaviatūra ir Thunderbolt 4, kuri su Tiger Lake ir išorine grafikos plokšte gali Jūsų „tablet‘ą“ paversti žaidimų kompiuteriu. Su išoriniu monitoriumi, žinoma.

Surface pro X

Daug kam gali pasirodyti naujiena, tačiau ne Apple su M1 Mac pirmieji pabandė pasiūlyti „ARM“ architektūrą kasdieniam vartotojui. Surface Pro X jau 2019 metais atėjo su ta pačia idėja. Skirtumas nuo „Apple“ tik tas, kad nesėkmingai. Nesėkmingai tiek, kad šių metų linija atnaujinama tik kosmetiškai, nes iki šiol programinė įranga nėra verta naujo „hardware“. Tikimės, kad ARM draugiška Windows 11 aplinka pakeis šią situaciją iš esmės.

Microsoft Surface įrenginius nuo 2020-ųjų metų legaliai galima įsigyti Lietuvoje. Esame Microsoft Gold partneris, todėl pasiūlysime verslo klasės Surface įrenginius itin patraukliomis sąlygomis.

Konfigūracijos? Fantazijos reikalas, viskas įmanoma.

Drąsiai kreipkitės.
Ervin Rizgelis, ervin.rizgelis@bttcloud.com
Jonas Černauskis, jonas.cernauskis@bttcloud.com