rugsėjo 21, 2018

Naujas būdas padidinti darbuotojų efektyvumą – „Microsoft 365“

Daugiau nei prieš metus kompanijos „Microsoft“ pristatytas „Microsoft 365“ paketas pamažu įgauna pagreitį ir Lietuvoje. Sprendimas, apjungiantis „Office 365“ produktyvumo įrankius, „Windows 10“ operacinę sistemą bei centralizuotą organizacijos mobilumo ir saugumo valdymą, brėžia naują modernios darbo vietos vystymosi trajektoriją.

Akivaizdu, jog darbo vietos kinta – komandos geografiškai dėstosi vis plačiau, keičiasi darbuotojų poreikiai, o pastarojo meto įvykiai ir net kelios globalios virusų bei pagrobtų duomenų bangos rodo, jog darbo vietų ir duomenų saugumas turėtų būti vienu iš pagrindinių prioritetų organizacijoje. Taigi, šiuolaikiniai poreikiai reikalauja ir inovatyvių sprendimų.

Siekdama padėti organizacijoms nuveikti daugiau ir užpildyti minėtus plyšius, bendrovė „Microsoft“ siūlo sprendimą „Microsoft 365“, tinkamą tiek itin mažoms įmonėms, tiek didėlėms tarptautinėms kompanijoms.

„BTT Cloud“ rekomenduojamas „Microsoft 365 Business“ sprendimas – tai integruotas įrankių paketas, skirtas organizacijoms iki 300 darbo vietų, į viena sujungiantis „Office 365 Business“, „Windows 10 Pro“, centralizuotą įrenginių valdymą ir saugumą bei suteikiantis darbuotojams galimybę saugiai bei patogiai kurti ir dirbti drauge.

„Microsoft 365 Business“ sprendimas:

  • Išlaisvina kūrybiškumą, suteikdamas galimybę bendrauti raštu, garso ar vaizdo pagalba, o inovatyvūs įrankiai, grįsti dirbtiniu intelektu, padeda darbus atlikti greičiau;
  • Leidžia pasirinkti iš itin plataus spektro programų ir įrankių – kiekvienas ras sau tinkamą darbo metodą ir efektyviau išnaudos darbo dieną;
  • Supaprastina kompanijos IT infrastruktūrą, visų darbuotojų įrenginių valdymą sutelkdamas į vieną platformą;
  • Padeda apsaugoti kompanijos kritinę informaciją su integruotais saugumo sprendimais – „Windows Defender“ antivirusine, nuolatiniais operacinės sistemos ir „Office 365“ programų naujinimais bei prieigos teisių valdymu, formuojant vientisą IT politiką organizacijoje.

Visas minėtas sritis aprėpiančių atskirų įrankių naudojimas pareikalauja nemažų kaštų, kurie dažnai mažoms ir vidutinėms įmonėms tampa tikru finansiniu iššūkiu, o kaip alternatyvą naudojant nemokamus sprendimus, padidinama rizika prarasti svarbius duomenis. „Microsoft 365 Business“ sprendimas yra grįstas prenumeratos principu ir apmokamas pagal jį naudojančių darbuotojų skaičių kiekvieną mėnesį, šiuo metu „Microsoft 365 Business“ paketo vienos darbo vietos kaina mėnesiui – 16,9 €+PVM. Toks sprendimas leidžia aiškiai planuoti biudžetą ir naudotis inovatyviausiais įrankiais be pradinių investicijų.

Išbandykite „Microsoft 365 Business“ sprendimą jau dabar – susisiekite su mumis ir naudokitės 30 dienų nemokamai bei įvertinkite suteikiamą pridėtinę vertę Jūsų organizacijai.

Reda Menčikovaitė – pardavimų vadybininkė, padėsianti atrasti tinkamiausius IT infrastruktūros valdymo sprendimus Jūsų organizacijai. Su Reda susisiekite el. paštu reda.mencikovaite@bttcloud.com arba telefonu +370 638 45103.