birželio 26, 2020

Pergalingi startai Lietuvos triatlono taurėje

Savaitgalį Varėnoje įvyko pirmasis Lietuvos triatlono taurės etapas, kuriame labai sėkmingai startavo stipriai išaugusi BTT Cloud triatlono komanda. 2019 sezone komandai atstovavo 3 dalyviai, o praėjusį savaitgalį Varėnos vandenis, įkaitusį asfaltą ir pušynus šturmavo jau 16 žaliųjų raketų.

„Sezono pradžia susiklostė labai neblogai. Komandai tai pirmieji startai tokio tipo varžybose. Turėjome nuostabų laiką, o rezultatai rodo, kad esame gerame kelyje“, sako BTT Group vadovas Donatas Zaveckas.

Sprinto distancijoje absoliučioje įskaitoje II-ąją vietą pelnė Povilas Strazdas, olimpinėje distancijoje absoliučioje įskaitoje III-ąją vietą užėmė Gediminas Pajėda, IV-tas liko komandos vadovas Mantas Jonikas.

BTT triatlono komanda klubų įskaitoje iš 64 deklaruotų klubų užima labai garbingą ir aukštą 4-ąją vietą.

„Triatlonas – tai drąsa išeiti iš komforto zonos, galimybė pažinti ribas ir atrasti naujas. Mums tai absoliučiai komandinis sportas, kai vieningai ir išnaudojant geriausias savo savybes siekiame pačių aukščiausių tikslų“, sako BTT Cloud triatlono komandos vadovas Mantas Jonikas.

BTT Cloud triatlono komandą vienija bendri tikslai ir iššūkiai, draugystė, aistra sportui ir sveikai gyvensenai.

„You must expect great things of yourself before you can do them“, M. Jordan, #23.