gruodžio 12, 2019

Pristatyta informacinė sistema globoscentrai.lt

Šiandien LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje įvyko spaudos konferencija, kurioje viceministrė Daiva Augienė, projekto globoscentai.lt vadovė Rugilė Ladauskienė ir BTT Group vadovas Donatas Zaveckas žiniasklaidai ir visuomenei pristatė naują informacinę sistemą, kuri padės globėjams, įtėviams bei globos centrų darbuotojams. Renginyje dalyvavo ir globėja Marija Bogušienė.

Pasak Socialinės apsaugos ir darbo viceministrės Vilmos Augienės, Lietuva vis dar siekia „švento tikslo“ būti šalimi be vaikų globos namų. „Norint to pasiekti neužtenka tik institucijų darbo – į tai turėtų įsitraukti ir visuomenė, globėjai“, sakė V.Augienė.

„Ši informacinė sistema ir apskritai visa pertvarka yra gyvas įrodymas, kad kai turime valios, galime susitvarkyti. Per trumpą laiką padaryta labai daug. Informacinėje sistemoje galime matyti regionus, kuriuose trūksta globėjų. Laukia didelis darbas edukuojant visuomenę, bet mes nuoširdžiai didžiuojamės, kad iš informacinių technologijų pusės galėjome prisidėti prie tokių giluminių ir reikšmingų visuomenei pokyčių“, įsitikinęs Donatas Zaveckas.

BTT Group teikia IT priežiūros ir Cloud paslaugos verslui bei viešajam sektoriui. Per daugiaunei dvylika veiklos metų esame įgyvendinę apie 2000 įvairaus sudėtingumo IT projektų. Esame patikimas technologijų partneris.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas.

Žiniasklaidoje:
LRT: Lietuva vis dar siekia „švento tikslo“ būti šalimi be vaikų globos namų

TV3.lt: Pristatė naujovę, kaip kurs Lietuvą be vaikų namų