gruodžio 12, 2019

Skaylink apdovanojo metų geriausius

Vilniuje surengtas Skaylink šventinis vakaras ir apdovanoti metų geriausieji. Renginyje dalyvavo per 100  verslo lyderių ir viešojo sektoriaus atstovų, didžiausi programinės įrangos tiekėjai.

„Šių apdovanojimų tikslas – pasidžiaugti ir parodyti gerus pavyzdžius rinkoje, kaip galima racionaliai, efektyviai organizuoti ir valdyti savo IT ūkį“, sakė BTT Group vadovas Donatas Zaveckas.

Apdovanojimas už geriausią rinkoje saugumo sprendimą įteiktas viešbučio „Pacai“ vadovybei. Metų šuolio nominaciją už milžinišką šuolį į Cloud atsiėmė Arginta grupė.  Pasak BTT Group vadovo, migracija į debesį reikalauja dėmesingo pasiruošimo, bet iš esmės keičia valdomų IT paslaugų kokybę.

Nominacija už metų pokytį įteikta Vaiko teisių apsaugos tarnybai ir projekto Globoscentrai.lt komandai.

„Kai valstybinė įstaiga, turinti regioninius padalinius ir labai skirtingą technologinį raštingumą išauga nuo 50 darbo vietų iki beveik 700 per ketvirtį, padėti suvaldyti tokį augimą yra nemenkas iššūkis ne tik įstaigos vadovams bet ir technologijų partneriams. Mums tas pavyko“, pabrėžė BTT Group vadovas D. Zaveckas.

Šventinis vakaras surengtas kartu su partneriais: advokatų profesine bendrija „JurisConsultus” ir Sophos kibernetinio saugumo ekspertais.

BTT Group jau dvylika metų teikia IT paslaugas verslui ir viešajam sektoriui.

Visą renginio nuotraukų galeriją rasite Skaylink Facebook paskyroje.