gegužės 31, 2022

Staticus: Kai reikia galios ir greičio, renkamės Lenovo P seriją

Viena didžiausių Šiaurės Europoje fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo įmonių „Staticus“ rinkoje įsitvirtinusi jau daugiau nei du dešimtmečius. Įmonėje dirba 600 darbuotojų. Projektuojant išskirtinius fasadus pasitelkiamos pažangiausios technologijos, todėl apsieiti be geriausios kompiuterinės įrangos čia paprasčiausiai neįmanoma.

Kaip ir daugelis kitų, pandemijos akivaizdoje ši įmonė susidūrė su nemenkais iššūkiais, norėdama efektyviai panaudoti turimus resursus. „Staticus“ biurai yra 6 skirtingose šalyse, o komanda veikia daugiau nei iš 12 Europos valstybių.

Būtent čia į pagalbą atėjo „Skaylink“ specialistai, todėl dabar „Staticus“ projektavimo skyriaus vadovas Skirmantas Bakas įsitikinęs, kad kiekvienai problemai įmanoma rasti sprendimą:

„Susidūrėme su specialistų poreikiu, tinkamos techninės įrangos tiems specialistams poreikiu, o viską „vainikavo“ pasikeitęs darbo modelis. Sudėję visus šiuos iššūkius, gavome tokį hibridinį darbo modelį, kada parinkę vienodą techninę įrangą visiems inžinieriams (šiek tiek skirtingų parametrų, bet vienodo suderinamumo) galime sau leisti dirbti su darbuotojais iš užsienio šalių.“

„Tokių sprendimų dėka, mūsų komandoje dabar dirba inžinieriai iš daugiau nei dešimties Europos šalių. Galima dirbti iš ofiso, iš namų ar tos vietos, kuri labiausiai tinka ir patinka, nes visų inžinierių galimybės ir techniniai parametrai – vienodi“, – džiaugiasi Skirmantas.

Įmonė „Staticus“ žino, kad dideli projektai neįmanomi be stiprių partnerių, todėl investuoja į geriausią įrangą. IT ir skaitmenizacijos vadovė Vilma Mikulėnaitė pabrėžia: „Šiuo metu įmonėje diegiame skaitmenizacijos projektus, kurie leidžia įvairius projektavimo procesus perkelti į skaitmeninę erdvę. Rinkdamiesi Lenovo kompiuterinę įrangą užtikriname lygiagrečią skaitmenizavimo ir įrangos partnerystę“.

Vilma taip pat prisimena, kad renkantis patikimą kompiuterinę įrangą derėjo atsižvelgti į kelis kriterijus:

„Kiekvienas pasirinkimas mums yra labai svarbus, todėl atranką atliekame itin kruopščiai. Reikia žinoti, kam būtent bus naudojama įranga – ar darbui su dideliais duomenų srautais, ar didelių grafinių pajėgumų reikalaujančiam modeliavimui, ar darbui su analitiniais įrankiais. Taip pat aktualu įrangos mobilumas, nes pagrindiniai „Staticus“ projektai yra ne Lietuvoje“.

Tokią atsakingą užduotį įmonei įgyvendinti padėjo „Skaylink“ projektų pardavimų vadovas Ervin Rizgelis, puikiai žinantis, kad kompiuterinės įrangos vartotojų spektras tokiose įmonėse itin platus – nuo projektuotojų iki developerių.

„Dabar „Staticus“ džiaugiasi P klasės Lenovo workstation’ais, kurie skirti atlikti didelės spartos reikalaujančius darbus. Šie stacionarūs ir nešiojami kompiuteriai pasižymi geresne kokybe ir turi sertifikatus, garantuojančius suderinamumą su profesionalia programine įranga. Savaime suprantama, greitesni komponentai kiek padidina kompiuterių storį ir svorį, bet juk lauko arimui taip pat rinktumėtės galingą traktorių, o ne blizgantį sedaną“ – pastebi Ervin.

Didžiausias pasaulyje kompiuterių gamintojas Lenovo workstation’ų sektoriuje turi nemenką pranašumą. Pavyzdžiui, vienas iš daugybės P klasės turimų sertifikatų – Independent Software Vendors – pažymi, kad tokios didelių procesoriaus ir grafinės vaizdo plokštės pajėgumų reikalaujančios programos kaip AutoCAD, After Effects (SFX) ar Adobe Premiere Pro veiks be priekaištų. P klasės modeliai taip pat turi išskirtinio greičio Ultra Performance režimą ir Lenovo Performance Tuner tvarkykles, kurios optimizuoja sistemos veikimą pagal naudojamą programinę įrangą.

Beje, Lenovo turi platų pasirinkimą tiek ieškantiems didžiausio našumo stacionaraus kompiuterio, tiek itin lengvo ir galingo nešiojamo įrenginio. Pirmiesiems įspūdį paliks ThinkStation P620 su AMD arba ThinkStation P350 Tower su Intel procesoriumi. Tuo tarpu mobilumą dievinantiems skirti ThinkPad P14s / P15s Gen 2, ThinkPad P15v Gen 2 bei ThinkPad P1 Gen4 modeliai. Pageidaujate stacionaraus kompiuterio greičio nešiojamo korpuse? Lenovo ThinkPad P15 ir P17 modeliai Jūsų paslaugoms.

Ieškote geriausių kompiuterinės įrangos sprendimų Jūsų įmonei? Susisiekite ir mūsų specialistai padės išsirinkti – „Skaylink“ yra Lenovo pardavimų lyderis verslui Baltijos šalyse.

Daugiau informacijos:

Ervin Rizgelis, Skaylink pardavimų projektų vadovas

ervin.rizgelis@bttcloud.com, tel. +37061514313

Daugiau Workstation pasiūlymų verslui