gruodžio 14, 2021

ThinkBook 16P – produktyvumas ir stilius kuriantiems! [Apžvalga]

Iki šiol profesionalai vieningai sutardavo, kad nešiojamas kompiuteris gali būti skirtas konkrečiai užduočiai ir visko jis gerai nedarys. Pavyzdžiui, jei Jūs žiūrite į 15.6-16 colių variantus, tai bus arba elitinis 1,8 kg. verslo nešiojamas, arba 2,5 kg. vidurinė klasė namų vartojimui, arba 3 kg. gaming / workstation monstras.

Elementari fizika neleidžia sutalpinti greičiausių ir tuo pačiu karščiausių komponentų į mobilų korpusą. Tarkime Intel ar AMD H serijos procesorius ir vidutinės klasės Geforce / Radeon sunaudoja 100+ vatų elektros energijos, kas yra lygu dviem kaitrinėms lemputėms. Išsklaidyti tokią šilumą reikia arba didelio korpuso su masyvia aušinimo sistema, arba itin garsaus aušintuvų darbo. Abu variantai vartotojui nėra itin patrauklūs.

Lenovo su verslui skirtu Thinkbook 16P modeliu meta iššūkį stereotipams ir teigia, kad geriausi komponentai, nuostabus 16 colių ekranas, iki 2kg siekiantis svoris bei logiška kaina (1399+PVM) – suderinama. O Nvidia Geforce RTX 3060 vaizdo plokštė leis vakarais pasimėgauti naujos kartos žaidimais.

BTT Cloud projektų pardavimų vadovas Ervin Rizgelis ir technologijų apžvalgininkas Dovydas Rimeisis apžvelgė Lenovo Thinkbook 16P iš verslo perspektyvos. Kuo pasižymi aukštos klasės nešiojamas kompiuteris verslui? Aukštesniais gamybos kokybės standartais, Windows Pro operacine sistema, Docking Station palaikymu. Vos kelias dienas trunkantis garantinis aptarnavimas, FingerPrint apsauga, kamera su fizine užsklanda – reikalavimai, kuriuos nešiojamiems kelia organizacijos, žinančios, kaip brangiai kainuoja jų vidinė informacija ir darbuotojo darbo valanda.

Visgi, ThinkBook 16P nėra pozicionuojamas tipiniam ThinkPad klientui. Lenovo šią seriją sukūrė dizainui daugiau dėmesio skiriančiai „millenials’ų” kartai. Netgi kompiuterio parametrai, ekranas ir jungtys sufleruoja taikymąsi į kūrybinių industrijų atstovus.

Jei Jūsų naudojama programinė įranga reikalauja 3D spartos, bet jai nebūtinas profesionalių grafikos plokščių funkcionalumas, Lenovo ThinkBook 16P gali būti visaverčiu workstation. Tai jis įrodo AMD Ryzen™ 7 5800H procesoriaus pagalba susitvarkydamas su praėjusių metų workstation modeliais. Visgi, CAD, CAE, CGI, DCC profesionalams derėtų atkreipti dėmesį į profesionalią Nvidia grafiką ir Ultra Perfomance Mode, ką gali pasiūlyti energijos optimizavimų neribojama Lenovo P serija.

Kiti apžvalgoje atsakomi aktualūs klausimai:

* SSD ir RAM plečiamumo galimybės?

* Pranašumai prieš anksčiau pristatytą Thinkbook 15P?

* Docking ir privatumo galimybės?

* Kameros ir mikrofonų kokybė šioje nuotolinio darbo eroje?

* Baterijos gyvavimo trukmė ir spartos testų rezultatai?

* Kokie visgi kompromisai, kai nešiojamas yra „viskas-viename“?

Geriausius LENOVO pasiūlymus verslui rasite dedikuotuose Workstation, Lenovo X1 Carbon ir aktualių pasiūlymų puslapiuose.

Daugiau informacijos:

Ervin Rizgelis, Skaylink pardavimų projektų vadovas

El.p. ervin.rizgelis@skaylink.lt, Tel. +37061514313