rugpjūčio 11, 2020

„Trakų triatlonas“ turės naują generalinį rėmėją – juo tapo IT paslaugų bendrovė „BTT Group“

2021-ųjų liepą rengiamo Lietuvos Triatlono čempionato – Trakų triatlono generaliniu rėmėju ir vardo partneriu tapo valdomų Cloud ir IT paslaugų bendrovė BTT Group.

Savo triatlono komandą turinti, išimtinai lietuviško kapitalo, nuolat auganti IT paslaugų bendrovė – žinomas vardas Lietuvos triatlono bendruomenėje.

„Su „BTT bendradarbiavome jau šių metų Trakų triatlone ir supratome, kad atradome patikimą partnerį. Džiaugiamės, kad prie renginio prisideda būtent „BTT Group“, turintys ir stiprią savo triatlono komandą bei itin palaikantys šio sporto dvasią Lietuvoje,“ – sakė renginio organizatorius, VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Valavičius.

BTT triatlono komanda 2020-ųjų sezone demonstruoja stabilius rezultatus, o jos nariai – Gediminas Pajėda, Jaunius Strazdas, Mantas Jonikas, Povilas Strazdas,  Polina Čachovskaja – dažnai lipa ant prizininkų pakylos savo amžiaus grupėje arba absoliučioje įskaitoje.

„Prisidėti prie Trakų triatlono – Lietuvos triatlono čempionato organizavimo – didelė garbė. Šiemet rėmėme plaukimo rungtį, organizatoriai padarė fantastišką darbą ir tikrai yra verti dar didesnio palaikymo. Matau prasmę investuoti į tokio pobūdžio renginius, nes triatlono bendruomenė vienija fiziškai ir dvasiškai tvirtus žmones, tikrus lyderius”, sako BTT Group vadovas Donatas Zaveckas, kuris pats dalyvauja triatlono varžybose.

Pasak BTT triatlono komandos vadovo Manto Joniko, lyginant su kitais klubais, komanda nėra labai skaitlinga narių skaičiumi, tačiau vienija bendraminčius, sveiką gyvenseną propaguojančius mėgėjus, labai perspektyvius sportininkus, sporto profesionalus ir šiaip pozityvius žmones.

„Šį sezoną mūsų pagrindinis tikslas yra sukomplektuoti komandą, pažinti ir papildyti vieni kitus, kryptingai gerinti rezultatus atskirose rungtyse, padėti sportininkams siekti aukštų individualių tikslų. Tada ir bendroje įskaitoje būsime dar labiau matomi”, – sako M. Jonikas.

Trakų triatlonas organizuojamas 2021 m. liepos 4 d. Trakuose.
Daugiau informacijos – www.trakutriatlonas.lt
Dalyvių registracija bus paskelbta netrukus.