gegužės 06, 2024

Verslo inovacijų ir technologijų forumas „CHANGE“ grįžta į Klaipėdą!

Dar 2020-aisiais Klaipėdoje startavęs ir verslo bendruomenės pripažinimo sulaukęs verslo inovacijų ir technologijų forumas „CHANGE“ po ketverių metų, apsukęs ratą Lietuvos regionuose grįžta į skandinaviško požiūrio ir šiaurietiškos kokybės miestą Klaipėdą, kur š. m. gegužės 16 d. rinksis įmonių vadovai, technologijų ekspertai ir inovacijų profesionalai.

„Nors IT, Cloud, DevOps sprendimai – mūsų duona kasdienė, tuo nuolat domiuosi, kasdien save pagaunu, kad daugiau nežinau, nei žinau, viskas labai greitai keičiasi ir norint veikti efektyviai, racionaliai planuoti kaštus, reikia pažinti ne tik teoriškai, o iš kolegų ir partnerių išgirsti, kas veikia, kas ne; kas pasiteisino, kas ne“, sako Skaylink Lietuva vadovas Donatas Zaveckas.

Šių metų „CHANGE“ Klaipėdoje šūkis: „BŪTI ŽINGSNIU PRIEKYJE“. Dėmesio centre – TIS2 direktyva ir jos įgyvendinimo sprendimai verslui. Taip pat dirbtinio intelekto galimybės įmonės vidaus procesuose ir realių sprendimų pristatymas.

Pasak Donato Zavecko, forume susirinkę technologijų profesionalai aptarinėja ne hipotetines galimybes, o realius sprendimus, kurie išbandyti ir veikia.

„Jau tris metus Skaylink klientai gali naudotis Microsoft verslo licencijų konfigūravimu paremtą saugumo sprendimą BTT Armour. Įdomu, kad verslas, kuris jau naudoja BTT Armour, be jokių papildomų investicijų atitinka mažiausiai du trečdalius TIS2 direktyvos reikalavimų ir jau žinome, ką reikės papildomai padaryti, kad be didelių pastangų ne formaliai, o profesionaliai klientai pasiektų 100% atitiktį“.

Forumo programoje ir kitos vertingos temos bei tikros klientų istorijos. Svarbu, kad „Change“ yra tapęs platforma ne tik keistis žiniomis apie geriausias technologijų praktikas verslui, bet telkia verslo bendruomenę, kuri tarpusavyje randa ir kitų sąlyčio bei bendradarbiavimo taškų.

P R O G R A M A

12.30 Svečių registracija, pasitikimo taurė

13.00 Forumo atidarymas

Donatas Zaveckas, Skaylink Lietuva vadovas

13.10 TIS2 direktyva verslui: nuo ko pradėti?

Pokalbis su Gaudre Zaboriene

13.30 IT sprendimai verslui – gerosios praktikos

Skaylink klientų istorijos

14.00 Cloud „ekonomika” verslui: būti ar nebūti?

Dominykas Palšis

14.15 Vadovų technikos tendencijos. Ką verslui siūlo „Microsoft Surface“?

Jonas Černauskis

14.30    KAVOS PERTRAUKA

14.45    Marius Kaukėnas. Kibernetinis saugumas – kaip prioritetas. SOPHOS sprendimai verslui

15.15 BTT Armour saugumo sprendimas verslui

15.30 Vytenis Sakalas. Dirbtinis intelektas verslo procesuose – jau realybė. Galimybės ir Skaylink prototipo pristatymas.

16.00 PRIĖMIMAS

Jei planuojate dalyvauti, būtinai užsiregistruokite.

Renginio kalba: lietuvių

Verslo inovacijų ir technologijų forumo „CHANGE“ partneriai – ALSO, Sophos, Microsoft, Klaipėdos kultūros fabrikas.

Renginio paskyra Facebook.