gegužės 02, 2018

„BTT Group“ įgyvendinami „Dizainas LT“ projektai pasiekė finišo tiesiąją

„BTT Group“ dalyvavo daugiau nei prieš metus skelbtame Europos Sąjungos fondų investicijų projekte pagal priemonę „Dizainas LT“ ir laimėjo finansavimą 3 projektų įgyvendinimui: „Debesijos paslaugų teikimo dizainas www.bttcloud.com“, „Modernizuotų pelėkautų dizaino atnaujinimas“ ir „Duomenų valdymo paslaugos teikimo dizainas www.smartcityvilnius.com“. Projektų įgyvendinimas pasiekė finišo tiesiąją – paruoštos galutinės vizualizacijos, jau visai netrukus projektai taps prieinami ir matomi viešojoje erdvėje.

Įgyvendinant projektą „Debesijos paslaugų teikimo dizainas www.bttcloud.com“ buvo atnaujintas tinklapio dizainas, jam suteikiant modernesnę išvaizdą, tuo pačiu išplėsti internetinės svetainės funkcionalumai, ji pritaikyta neįgaliesiems – pristačius atnaujintą www.bttcloud.com, debesijos paslaugų įsigijimas bus galimas vos kelių klavišų paspaudimu, taip pat, prisijungus prie kliento erdvės, atnaujinta svetainė suteiks galimybę stebėti naudojamus debesijos resursus, juos valdyti ir užsakyti.

Įgyvendinant duomenų valdymo paslaugų www.smartcityvilnius.com teikimo projektą, taip pat pasitelktos naujausios dizaino praktikos, kurias panaudojant atnaujintas internetinės svetainės dizainas, jai suteikiant papildomų funkcijų – klientų savitarnos erdvė leis įsigyti įvairius daiktų interneto (angl. IoT – Internet of things) prietaisus, sensorių pagalba gebančius stebėti vandens, elektros ir kt. suvartojimą. Klientų erdvėje bus pateikiama naudinga informacija apie šių daiktų diegimą ir naudojimą, klientas galės stebėti įrenginių surenkamus duomenis ir, atsižvelgiant į tai, priimti verslo ar namų ūkio efektyvumą gerinančius sprendimus.

Įgyvendinant pelėkautų modernizavimo projektą, rinkai bus pristatyti 3 tipų humaniški ir aplinkai nekenksmingi pelėkautai: skirti viešosioms erdvėms (tvirtinami prie grindų), neįgaliesiems ir senjorams (su ryškiomis detalėmis, gerai matomi) bei namams (saugūs vaikams ir gyvūnams). Pelėkautai bus gaminami iš perdirbtų medžiagų bei padės naikinti parazitus humanišku būdu, taip pat gebės rinkti duomenis apie sugautų pelių skaičių ir statistiką atvaizduoti kompiuterio ekrane.

Projektai yra finansuojami iš Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo lėšomis.