gegužės 08, 2018

Free to ride – projektas, kurio dėka „AČIŪ, Lietuva” skambės visame pasaulyje!

Šiais metais Lietuvos šventes, vasario 16-ąją ir kovo 11-ąją, minime ypatingai – remdami neeilinį projektą free to ride, kuris jau nuo birželio 11-osios kels vieningumo dvasią ir garsins Lietuvos vardą visame pasaulyje.

 Free to ride, tai misija, į kurią išsiruošia Tadas Gelžinis, veržlus ir užsispyręs žemaitis. Per 2.5 metų Tadas pasiruošęs ne tik motociklu įveikti apie 120 000 kilometrų, bet ir įkvėpti visus pasaulio lietuvius atkakliai siekti savo svajonių ir įvertinti laisvę, už kurią dar taip neseniai kovojo drąsūs lietuviai. Šioje kelionėje Tadas dalinsis pamatytais vaizdais iš aplankytų šalių, jo įveiktus kilometrus, sklandžius ar rizikingus kelio vingius galėsime sekti ir išgyventi drauge.

 Išmaniosios technologijos lydės Tadą kiekviename jo žingsnyje ir mintys nuguls misijos tinklaraštyje –www.freetoride.lt. Naudodamas individualiai pritaikytą turinio valdymo sistemą, Tadas nesudėtingai talpins dienos įrašus, nuotraukas ir vaizdo medžiagą. Taip pat, nurodys tikslią savo buvimo vietą, tad svetainės lankytojai per satelitinę programą galės matyti kur jis yra atitinkamu momentu.

 Tadas Gelžinis, projekto Free to ride sumanytojas.

 Technologijos žavios tuo, kad tai ne tik strateginis išteklius, bet visų pirma – galimybė. Neretai „pasikinkius” informacines technologijas judėti tikslo link yra kur kas lengviau. Šį kartą jos tarnaus ne resursų mažinimui ar verslo procesų gerinimui, bet prisidės prie simbolinės misijos – garsinti Lietuvos vardą ir paminėti Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 100 – metį.

 „Žinau, kad šioje kelionėje mane tvirtai palaikys šeima, draugai ir žemaitiškas užsispyrimas, taip pat viliuosi, jog ir visi Lietuvos žmonės. Labiausiai noriu, kad kuo daugiau lietuvių, kad ir kur jie būtų, atrastų savo vietą šioje misijoje ir pasijustų tarsi keliaujantys kartu. Kad tai visiems taptų įdomia ir įkvepiančia kelione.“ Tadas Gelžinis.

 Sekite Tado kelionę kartu su BTT, palaikykite ir dalinkitės šiuo projektu, paskatinkite kiekvieną lietuvį apmąstyti savo gyvenimo maršrutą ir būti free to…!

Sėkmės, Tadai!

Už free to ride svetainę dėkojame BTT Code!