spalio 24, 2022

„Skaylink“ nuo šiol siūlys platesnį „Apple“ verslo sprendimų spektrą

Nors oficialiu „Apple“ partneriu Baltijos šalyse „Skaylink“ tapo vos prieš kelis mėnesius, jie vis sparčiau plečia teikiamų paslaugų asortimentą. Iki šiol kvietę „Apple“ produkciją įsigyti palankesnėmis sąlygomis, prasitęsti jos garantiją ir pasikonsultuoti dėl įrenginių paruošimo naudojimui, dabar „Skaylink“ teiks ir išmanius saugos bei programinės įrangos valdymo sprendimus. O jų, toli gražu, ne vienas.

Neretoje įmonėje IT infrastruktūrą sudaro skirtingų gamintojų kompiuteriai, monitoriai ir jungtys. Siekiant, kad viskas veiktų lyg vientisa sistema, įrenginių skirtumai dažnai tampa sudėtinga užduotimi. Gera žinia ta, kad pasiūlyti savo pagalbą visada pasiruošusi „Skaylink“ inžinierių komanda. Ilgametę patirtį Cloud ir IT paslaugų sferoje turintys specialistai jūsų įmonėje įdiegs moderniausią „Apple“ įrangą ir padės sukurti bendrą duomenų ekosistemą, kurią įvertins visi darbuotojai.

„Apple“ įrenginių ekosistema suteiks neįtikėtiną lankstumą visiems jūsų darbo procesams. Galėsite pradėti projektą naudodami „Mac“ o pabaigti jį su „iPad“. Arba naudoti skirtingų įrenginių ekranus vieną šalia kito ir taip išplėsti darbo erdvę. Galėsite piešti savo „iPad“ pasitelkdami „Apple Pencil“ ir rezultatą iškart matyti savo „Mac“. „Apple“ įranga plečia galimybių ribas, o geriausia tai, kad ji lengvai suderinama su „Microsoft“ ir „Google“ programomis. Jūsų komanda turės viską, ko reikia bet kokiems darbams atlikti.

Kaip paprastai parengti visą „Apple“ įrangą naudojimui darbo vietoje? Padės „Apple Business Manager“ įrankių paketas. Jo valdymą palikite „Skaylink“ inžinieriams. Specialistai paruoš išmaniuosius įrenginius ir užtikrins, kad įmonėje galėtumėte naudotis jūsų verslo poreikius atitinkančiais Cloud sprendimais. Svarbu paminėti, kad norint turėti „Apple Business Manager“ komplekto privalumus, prireiks ir „Mobile Device Management“ (MDM) sprendimo.

Ypatingą dėmesį „Skaylink“ taip pat skiria verslo duomenų saugumui. Jį „Skaylink“ komanda padės užtikrinti net tada, kai jūsų darbuotojai naudoja savo „Apple“ įrenginius darbo vietoje. Ar kai darbinę įrangą pasitelkia laisvalaikiui. Kaip? Viskas paprasta – vienu metu „Apple“ įrenginyje esančius asmeninius duomenis ir jam priklausantį „Apple ID“ galima kriptografiškai atskirti nuo įmonės įdiegtų programėlių bei jose esančių duomenų. Ir tai tik vienas iš daugelio pavyzdžių.

„Apple“ įrenginiai ir sistemos yra sukurti taip, kad saugotų jūsų asmeninę bei verslo informaciją. Kertinės saugos priemonės, tokios kaip šifravimas įrenginio lygiu, negali būti išjungtos per klaidą. O „Touch ID“ ir „Face ID“ funkcijos leidžia lengvai apsaugoti kiekvieną įrenginį. Kadangi dauguma šių priemonių yra jau aktyvuotos iš anksto, darbuotojams ir IT specialistams nereikia tam skirti papildomo laiko.

„Galimybė verslo klientams teikti platų „Apple“ paslaugų paketą yra didžiulis įvertinimas visai mūsų komandai. Mūsų pagrindinis tikslas visuomet buvo savo klientams garantuoti sklandžią organizacinę veiklą, kuomet darbuotojai gali saugiai ir greitai valdyti visus įmonės serveriuose esančius failus. Džiaugiamės, kad nuo šiol tokias paslaugas galėsime pasiūlyti ir „Apple“ įrangos gerbėjams“, teigia „Apple“ produkcijos pardavimų vadybininkas Jonas Černauskis.

Norite atnaujinti darbo vietas pasinaudoję išskirtiniu „Apple“ pasiūlymu?
Sužinokite apie mūsų teikiamas paslaugas susisiekę su „Skaylink“ specialistais!

Kontaktai:
Jonas Černauskis, el.p. jonas.cernauskis@bttcloud.com, tel. +37068707245